TOKİ Ankara Sincan Saraycık Mahallesi'nde Yapılacak 817 Konutluk Projenin İhalesini Yapıyor!

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara'da Sincan ilçesinde yapılacak olan Saraycık Mahallesi 4.

TOKİ Ankara Sincan Saraycık Mahallesi'nde Yapılacak 817 Konutluk Projenin İhalesini Yapıyor!

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Ankara'da Sincan ilçesinde yapılacak olan Saraycık Mahallesi 4. Bölge 1. Etap 2. Kısım toplu konut projesi kapsamında 817 konut ve 10 dükkanın yapımı için düzenlenecek olan ihalenin detayları belli oldu.

Çevre Ve Şehircilik Bakanlığı'nın kurumlarından olan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ülke genelindeki konut projelerinin tamamlanması için çalışmalara devam ediyor. TOKİ'nin proje planlamasında yer alan Ankara Sincan'daki 4. Bölge 1. Etap 2. Kısım için gerçekleştirilecek olan ihalenin detayları açıklandı.TOKİ 817 KONUTLUK PROJEYİ İHALEYE ÇIKARIYORTOKİ tarafından yapılan bilgilendirmede Sincan'ın Saraycık Mahallesi'nde yapılan projede 817 konut ve 10 adet dükkan inşa edilecek. Ayrıca ihaleyi kazanan firma projenin altyapı çalışmalarını ve çevre düzenlemesi işlerini de üstlenecek.AÇIK İHALE USULÜ UYGULANACAK1 Eylül 2020'de gerçekleştirilecek olan ihalede açık ihale usulü uygulanacak. İhaleye katılmak isteyen firmalar tekliflerini yalnızca elektronik ortamda EKAP üzerinden verebilecekler. İhale dökümanının içinde bulunduğu idari şartname yine EKAP üzerinden görülebilecek.PROJE 600 GÜNDE TESLİM EDİLECEKİhale sonucunda kazanan firma ile TOKİ arasında sözleşme imzalanacak. Sözleşmenin yapılmasının ardından 10 gün içerisinde ilgili firma projeye başlayacak. Bu firmaya 817 konut ve 10 adet dükkan ile projenin alt yapı çalışmaları ve çevre düzenlemesi işleri için 600 gün süre verilecek. Bu süre içerisinde proje tamamlanmış olacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)