TOKİ'den Yatırımcılara Büyük Fırsat! 23 İlde Yüzlerce Konut ve İşyeri Satışa Çıktı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 35 bin liradan başlayan fiyatlarla yüzlerce konut ve işyerini satışa çıkardığını duyurdu. Çok sayıda ilde yer alan 176 adet konut ve 155 adet işyeri ihale yöntemi ile satışa sunulacak.

TOKİ'den Yatırımcılara Büyük Fırsat! 23 İlde Yüzlerce Konut ve İşyeri Satışa Çıktı

TOKİ yeni ihale ilanları yayımlamaya  devam edyor. Bir yandan sosyal konut projelerinin üretimlerine devam eden bir yandan da yeni konut projeleri için ihaleler düzenlemeleye devam eden TOKİ ilanları peş peşe yayımlıyor. 

TOKİ KONUT VE İŞYERİ / DÜKKAN SATIŞ İHALESİ İÇİN İLAN YAYIMLADI! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan ihale kapsamında 23 farklı ilde yer alan 176 adet konut ve 155 işyeri için yeni ihale ilanı yayımladı. 

TOKİ konut satış ihalesi 13 Ekim 2020 tarihinde saat 11:00 itibari ile yapılacak. Salı günü Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası’nda gerçekleştirilen ihaleye katılan kişi ya da kurumlar arasında en yüksek teklifi verenler satışa sunulan konutları satın almaya hak kazanacaklar. 

TOKİ KONUT SATIŞ İHALESİ DÜZENLENECEK OLAN İLLERİN LİSTESİ 

Adana, Ankara, Batman, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Gaziantep, İstanbul, Kayseri, Kırıkkale, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa, Muğla, Niğde, Ordu, Samsun, Sinop ve Sivas. 

TOKİ İŞYERİ / DÜKKAN SATIŞ İHALESİ DÜZENLENECEK OLAN İLLERİN LİSTESİ 

Adana, Ağrı, Aksaray, Amasya, Ankara, Bitlis, Burdur, Bursa, Çorum, Denizli, Gaziantep, Isparta, Karabük, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Niğde, Rize, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon ve Uşak. 

EN DÜŞÜK KONUT FİYATI 106 BİN, EN DÜŞÜK DÜKKAN FİYATI 35 BİN TL OLARAK BELİRLENDİ

Yapılan açıklama ile en düşük konut fiyatı 106 bin, en düşük dükkan fiyatı ise 35 bin lira olarak belirlendi. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)