TOKİ HABERLERİ

TOKİ Ekim 2018 Konut Satış Takvimi (966 Konut 382 Liradan Başlayan Taksitlerle Satışta)

TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi güncellendi. Başvuruları Ekim ayı itibari ile başlayacak 966 adet konut 382 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuluyor...

TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi güncellendi. Başvuruları Ekim ayı itibari ile başlayacak 966 adet konut 382 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuluyor…

Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap Konut Projesi (1 Adet)

Başvuruları 4 Ekim 2018 tarihinde başlayacak olan 1 adet konut 20 bin lira peşinat ve 144 ay taksitle satılıyor. Konut satış fiyatı 295 bin lira olarak açıklanmış durumda. Başvurular Halkbank Adana şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım  Konut Projesi (8 Adet)

7 Adet 2+1 konut ve 1 adet 3+1 konutun satışa sunulduğu projeden ev almak isteyen kişiler için başvurular 4 Ekim 2018 tarihinde Halkbank Adana şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Adana Ceyhan 3+1 Konut Projesi (2 Adet)

TOKİ Adana Ceyhan 499 konut projesi kapsamında üretilen ve elde kalan son 2 adet konut için satış ilanı yayımlandı. Söz konusu konutlar için başvurular Halkbank Adana şubeleri üzerinden 4 Ekim tarihi itibari ile kabul edilecek. 

TOKİ Adana Ceyhan 2+1 Konut Projesi (3  Adet)

TOKİ Ceyhan konut projesi kapsamında üretilen 2+1 daire tipinde üretilen 3 adet konut için satış ilanı yayımlandı. Başvurular 4 Ekim 2018 itibari ile Halkbank Adana şubeleri üzerinden yapılacak. 

TOKİ Ankara Mamak Yatıkmusluk Konut Projesi (1 Adet)

Ankara TOKİ konut projeleri arasında yer alan Yakıtmusluk TOKİ konutları için elde kalan son 1 adet konut açık satış yöntemi ile 5 Ekim 2018 tarihi itibari ile satışa sunuluyor. TOKİ konut başvurusu Halkbank Ankara şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Diyarbakır Kayapınar Üçkuyu Mahallesi Konut Projesi (537 Adet)

Diyarbarık TOKİ projeleri arasında yer alan proje ile 537 adet konut satışa sunuldu. Ancak yüksek fiyatları nedeni ile TOKİ Karapınar müjdesi eleştirilere neden olmuştu. Başvurular 1 Ekim 2018 tarihi itibari ile başlayacak ve Halkbank şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile kurasız olarak satışa sunulacak. 

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Beylerbeyi Mahallesi Konut Projesi (60 Adet)

Gaziantep TOKİ Şehitkamil projesi kapsamında satışa sunulan konutlardan 60 tanesi için başvurular 3 Ekim – 9 Ekim tarihleri arasında Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilecek. Kura çekilişi ise 15 Ekim 2018 tarihinde yapılacak. 

TOKİ Hatay Reyhanlı Orta Gelir Grubu Konut Projesi (8 Adet) 

Hayat Reyhanlı TOKİ konutları için elde kalan son 8 adet konut için 1 Ekim 2018 tarihinde kurasız olarak satışlar başlayacak. Başvurular Ziraat Bankası Hatay şubeleri üzerinden alınacak. 

TOKİ Hatay Reyhanlı Alt Gelir Grubu Konut Projesi (33 Adet Konut)

Hatay Reyhanlı TOKİ alt gelir grubu konut projesi kapsamında elde kalan 33 adet konut için satış ilanı yayımlandı. İlana başvurular Ziraat Bankası şubeleri üzerinden 1 Ekim tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanacak. İlan TOKİ kurasız konut satış ilanları arasında yer alıyor. 

TOKİ Karabük Merkez Soğuksu Mahallesi 700 Konut Kentsel Yenileme Projesi (5 Adet)

TOKİ Karabük konut projeleri arasında yer alan Merkez Soğuksu Mahallesi TOKİ projesi kapsamında elde kalan son 5 adet konut kurasız olarak satışa sunuldu. Konut başvuruları 3 Ekim tarihi itibari ile Ziraat Bankası Karabük şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Malatya Darende 2. Etap Konut Projesi (2  Adet)

Malatya Darende konut projesi kapsamında 2. etap olarak üretilen konutlardan kalan 2 tanesi 1 Ekim 2018 itibari ile Ziraat Bankası şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. 

TOKİ Niğde Efendibey Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Kentsel Yenileme Projesi (100 Adet)

Niğde TOKİ projeleri arasında yer alan Niğde Efendibey Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Kentsel Yenileme Projesi Konut Teslim İşlemleri kapsamında 100 adet 4+1 daire satışa sunuluyor. Başvurular 3 Ekim tarihi itibari ile Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilecek ve kurasız olarak başvuru önceliği ile satışa sunulacak. 

TOKİ Sivas Merkez Yenimahalle Konut Projesi (201 Adet)

Sivas TOKİ projeleri arasında yer alan Sivas Merkez Yenimahale TOKİ projesi kapsamında üretilen 201 adet konut Halkbank şubeleri üzerinden kurasız olarak satışa sunuluyor. Başvurular 5 Ekim 2018 itibari ile kabul edilecek. 

TOKİ Çorum Merkez Celilkırı Alt Gelir Grubu Konut Projesi (5 Adet)

Çorum TOKİ konutları arasında yer alan Merkez Celilkırı konut projesi kapsamında üretilen 416 adet konuttan elde kalan son 5 tanesi için başvurular 1 Ekim tarihinde başlayacak. TOKİ kurasız olarak satışa sunacağı proje için başvuruları Ziraat Bankası Çorum şubeleri üzerinden kabul edecek. 

İnşaat Sektörünü Yakından İlgilendiren Emlak Haberlerini, Kampanyalı Konut Projelerini, TOKİ Satış Duyurularını ve TOKİ Kura Sonuçlarını, Konut Kredisi Faiz Oranları İle İlgili Güncel Bilgileri Almak İçin Aşağıda Yer Alan Uygulamalarımızı İndirebilir Ya Da Sosyal Medya Hesaplarımızı Takip Edebilirsiniz….

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için TIKLAYINIZ

Twitter sayfamız için TIKLAYINIZ

Haber Kaynağı: emlak365.com

NOT: BU HABERİN İZİNSİZ, AKTİF LİNK VERİLMEDEN, BİR BÖLÜMÜNÜN ALINMASI VEYA TAMAMININ KOPYANIP KULLANILMASI DURUMUNDA HUKUKİ SÜREÇ BAŞLATILACAKTIR…”


Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir