TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kura Çekilişi 2+1 ve 3+1 Sonuçları İsim Listesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan ucuz sosyal konut projesi için yeni satış ilanları ve başvurularını kabul etmeye devam ederken bir yandan da kura çekilişleri ile hak sahipleri belirlenmeye devam ediyor.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kura Çekilişi 2+1 ve 3+1 Sonuçları İsim Listesi!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan ucuz sosyal konut projesi için yeni satış ilanları ve başvurularını kabul etmeye devam ederken bir yandan da kura çekilişleri ile hak sahipleri belirlenmeye devam ediyor. Bunlardan biri de TOKİ Gaziantep Şehitkamil 50 bin sosyal konut projesi için yapılan hak sahibi belirleme kura çekilişi oldu. İşte TOKİ Gaziantep Şehitkamil kura çekilişi sonucu isim listesi ile belirlenen hak sahipleri...

TOKİ Gaziantep Şehitkamil kura çekilişi noter huzurunda yapılan canlı yayın ile belirlenmeye başlandı. Ankara 15. noterliği huzurunda yapılan çekiliş korona virüs salgını nedeni ile alınan tedbir kararları kapsamında seyircisiz olarak yapılırken TOKİ Facebook, You Tube ve Twitter sayfaları üzerinden canlı olarak yayımlanıyor.

TOKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL ALT GELİR GRUBU 2+1 VE ORTA GELİR GRUBU 3+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 

50 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için belirlenen hak sahipleri arasında yapılan çekiliş ile konut belirleme kurası çekiliyor. Kura çekilişi için bugün sadece alt gelir grubu 2+1 kura çekilişi sonuçları ilan edilecek. Yarın ise alt gelir grubu 3+1 ve orta gelir grubu 3+1 kronut olmak üzere iki ayrı kategoride satışa sunulan konutlar için hak sahipleri belirlenerek ilan edilecek.

2+1 konut projesi kapsamında satışa sunulan 1073 adet konut için 1.119 kişi başvurudu bulunurken bu kişiler arasında yapılan çekilişte hak sahipleri ve konutlar belirlenirken kalan kişiler ise yedek listesinde yer alacak. Yedek listesinde yer alan kişiler asil listede yer alan ancak konut almaktan vazgeçen kişiler olması durumunda ev sahibi olmaya hak kazanacaklar.

TOKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL KURA ÇEKİLİŞİ SONUCU SORGULAMA

İsim listesinin tamamı akşam saatlerinde TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Yine isteyen kişiler e devlet üzerinden de arama bölümüne TOKİ kura sorgulama yazarak isim listesine ulaşma imkanına sahip olacaklar.

TOKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL 2+1 KURA ÇEKİLİŞİ İSİM LİSTESİ (50 BİN SOSYAL KONUT KURA ÇEKİLİŞİ SONUCU)

 

LİSTE GÜNCELLENECEKTİR...

Emlak365.com
Yorumlar (0)