TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 2+1 ve 3+1 Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi 2020 Yayımlandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Gaziantep Şehitkamil 3. etap ve 4. etap konut projesi kura çekilişi canlı yayın ile noter huzurunda gerçekleştirildi.

TOKİ Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir 2+1 ve 3+1 Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi 2020 Yayımlandı!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Gaziantep Şehitkamil 3. etap ve 4. etap konut projesi kura çekilişi canlı yayın ile noter huzurunda gerçekleştirildi. Yapılan kura çekilişi ile satışa sunulan konutlar için başvuru yapanlar arasından kira öder gibi ev sahibi olmaya hak kazanan şanslı isimler belirlenmiş oldu. Gaziantep Şehitkamil Kuzeyşehir kura çekilişi ile 3. ve 4. etapta yer alan 278 adet konutun hak sahipleri için beklenen isim listesi yayımlandı. İşte Gaziantep Şehitkamil TOKİ evleri 2+1 ve 3+1 kura çekilişi sonuçları isim listesi 2020 ile ev sahibi olan kişiler!

TOKİ Gaziantep Şehitkamil kura çekilişi için canlı yayın ile noter huzurunda hak sahipleri belirlendi.

Saat 10:00 itibari ile başlayan kura çekliişi ile 278 konutun hak sahipleri belirlenirken korana virüs nedeni ile kura çekliişleri seyircisiz olarak yapıldı. TOKİ'nin Facebook, You Tube, Twitter sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanan kura çekiliş ile merak edilen konut sahipleri ilan edilmiş oldu.

TOKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL KUZEYŞEHİR 3. ETAP ve 4E.ETAP KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI 2+1 VE 3+1 İSİM LİSTESİ 2020 YAYIMLANDI! 

Korana virüs salgını nedeni ile çekilişsiz yapılan kura çekilişleri kapsamında ilk olarak 3. etap ardından ise 4. etap konutlar için başvuru yapan kişiler arasında ev sahibi olmaya hak kazanan şanslı isimler belirlendi. Yapılan çekiliş kapsamında ismi çıkan kişiler şu şekilde sıralandı;

2+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

TOKİ GAZİANTEP ŞEHİTKAMİL KUZEY ŞEHİR 3+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2020

Emlak365.com
Yorumlar (0)