TOKİ Isparta Atabey 373 Konut Kura Sonuçları İsim Listesi

Isparta TOKİ projeleri arasında yer alan TOKİ Isparta Atabey konut projesi için beklenen kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Isparta Atabey 373 Konut Kura Sonuçları İsim Listesi

Isparta TOKİ projeleri arasında yer alan TOKİ Isparta Atabey konut projesi için beklenen kura çekilişi yapıldı. TOKİ kura sonuçları çekiliş listesi haberimizde!

TOKİ Isparta Atabey konut projesi için hak sahiplerini belirlemek adına kura çekilişini bugün yaptı. Kurada adı çıkanlar büyük sevinç yaşayarak göz yaşlarına boğulurken bir yandan da kurada adı çıkmayanlaran üzüntü göz yaşları vardı. 373 Hak Sahibi Belirlendi! Yapılan kura çekilişi ile 373 adet konut için başvuruda bulunan kişiler arasından hak sahipleri belirlendi. 

TOKİ Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilebilir?Yapılan kura çekilişi ile TOKİ Isparta Atabey konut projesi ile ev almaya hak kazanan kişiler belirlendi.  Kura çekilişi bugün saat 11:00 itibari ile yapıldı. TOKİ Isparta Atabey kura sonuçları isim listesine ulaşmak isteyen kişilerin TOKİ Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 86 54 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde kura sonuçları bölümünden kimlik numaranız ile adınıza konut isabet edip etmediğini öğrenebilirsiniz. İnternetten TOKİ kura sonucu sorgulama hizmeti almak isteyen kişiler ise altta yer alan linki tıklayarak TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden yine kimlik numarası ile TOKİ kura sonucu sorgulama hizmetinden yararlanabilmektedir. TOKİ Kura Sorgulama Ekranı Nasıl Kullanılır?TOKİ internet sitesi üzerinden kura sorgulama işlemi için ilk olarak TOKİ GOV TR yazarak resmi TOKİ internet sitesine giriş yapın. Ardından ana ekranda yer alan satış duyurular yazısının üstüne gelin ve kura sonuç sorgulama yazısına tıklayın. 

Gelen pencerede kuraya katılan kişinin kimlik numarasını yazın ve ben robot değilim butonunu tıklayarak doğrulama işleminin tamamlanmasını bekleyin ve son olarak filtrele yazan yeşil butonu tıklayın. 

Adınıza isabet eden konut olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Emlak365.com
Yorumlar (0)