TOKİ İstanbul Konut Projeleri Hakkında Yeni Açıklamada Bulundu!

İstanbul'da ucuz ev almak isteyen kişilerin yakından takip ettiği TOKİ İstanbul evleri hakkında kurum yeni bir açıklama yayımladı. Detaylar haberimizde...

TOKİ İstanbul Konut Projeleri Hakkında Yeni Açıklamada Bulundu!

TOKİ şu anda İstanbul için satışta olan konut ilanı olmadığını bir kere daha açıklarken kurum tarafından yayımlanan TOKİ ihale ilanları arasında ise TOKİ İstanbul Esenyurt ihalesi Şubat takviminde kendisine yer buldu. 

TOKİ İstanbul Projeleri Hakkında Yayımlanan Açıklama! 

Kurum TOKİ Twitter hesabı üzerinden yayımladığı açıklama ile şu anda İstanbul'da konut satışı olmadığını bir kere daha yeniledi.  

TOKİ İstanbul Konut Projesi İhale İlanı 

İstanbul İli, Esenler İlçesi Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap, 1. Bölge 531 Adet Konut ve 1 Adet Mescit İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi 25 Şubat 2019 tarihinde TOKİ tarafından ihale edilecek. 

İhale 25 Şubat tarihinde yapılacak. İhaleye katılan firmalar arasından kazananın belli olmasının ardından TOKİ yer teslimi yapacak ve ihale sonuçlandırılarak inşaata başlanacak. İnşaatın başlaması ile TOKİ İstanbul başvuruları için ilana çıkılacak. 

TOKİ tarafından yayımlanan ilanlar sürekli olarak sitemiz tarafından yayımlanmakta, İstanbul başta olmak üzere tüm konut satış ilanları, TOKİ kura sonuçları yanı sıra emlak haberleri, konut kredileri ve inşaat sektöründeki gelişmeleri uygulamalarımız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip edebilirsiniz. 

Emlak365.com

Yorumlar (8)
Ayşe 2 yıl önce
TOKİ köyceğiz evlerini 5 senedir yapılmasını istiyoruz ve bekliyoruz hep illere yapılıyor köyceğiz gibi güzel bir ilçemizede yapılmasını bekliyoruz inşAllah kısa zamanda yapılır...
Ecem 2 yıl önce
İstanbul kayaşehir de ne zaman olucak kısa süre içinde olsun ne olur
Tülay 2 yıl önce
Nezaman acaba altı yıldır bekliyorum kiradayım oğlumla yaşıyorum bir örenci öksürüyorum kiramı vereyim yardım toplumumu okuyayım anadolu istanbul
Serap 2 yıl önce
Kocaelide de yapilsin toki ben engelliyim kirada oturuyorum tasinmak cok zor oluyo benim icin
Adım İsmet 2 yıl önce
İstanbul TOKİ'den ev almak istiyorum nereye müracaat etmem gerektiğini bilmiyorum Lütfen bilgi verir misiniz
Adım İsmet 2 yıl önce
İstanbul TOKİ'den ev almak istiyorum nereye müracaat etmem gerektiğini bilmiyorum Lütfen bilgi verir misiniz
emlak365.com 2 yıl önce
henüz istanbul için yapılan bir satış duyurusu yok. satış duyurusu yapıldıktan sonra başvurular ziraat bankası ya da halkbank şubeleri üzerinden yapılmaktadır.
Aynur bülbül 7 ay önce
Toki 2021 istanbul basvurulari ne zaman