TOKİ İstanbul Silivri Alipaşa Mah. 3. Etap Projesi Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi

TOKİ 50 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan İstanbul Silivri Alipaşa Mah. 3. Etap Projesi Kura Çekilişi Sonuçları canlı yayın ile belirlendi.

TOKİ İstanbul Silivri Alipaşa Mah. 3. Etap Projesi Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi
TOKİ 50 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan İstanbul Silivri Alipaşa Mah. 3. Etap Projesi Kura Çekilişi Sonuçları canlı yayın ile belirlendi. TOKİ Facebook, You Tube ve Twitter hesapları üzerinden yapılan çekiliş sonuçları haberimizde...

Emlak365.com  / TOKİ sosyal konut projeleri ile dar gelirli vatandaşlara kira öder gibi ev sahibi olma imkanı sunmaya devam ediyor. Bir yandan yeni sosyal konut projeleri için satış ilanları yayımlamaya devam ederken bir yandan da başvuru süreci tamamlanan konutlar için kura çekilişleri ile hak sahiplerini belirlemeye devam ediyor.

TOKİ 50 BİN SOSYAL KONUT PROJESİ İSTANBUL SİLİVRİ ALİPAŞA MAHALLESİ 3. ETAP PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 

50 Bin sosyal konut projesi kapsamında İstanbul'da satışa sunulan Silivri Alipaşa Mahallesi 3. Etap Projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için hak sahiplerini belirleme kura çekilişi yapıldı.

Yapılan kura çekilişi kapsamında daha önce belirlenen hak sahipleri arasında konut belirleme kura çekilişi gerçekleştirildi. TOKİ tarafından yatay mimari konseptine uygun olarak üretilecek olan konutlar için yapılan çekiliş koronavirüs tedbir kararları kapsamında seyircisiz olarak noter huzurunda yapıldı.

2+1 konut tipinde üretilecek olan 331 adet konut için 326 kişi arasında ve 3+1 konutlar için ise satışa sunulan 263 adet konut için 296 hak sahibi arasında kura çekilişi yapıldı.

TOKİ İSTANBUL SİLİVRİ ALİPAŞA MAHALLESİ 3. ETAP KONUT PROJESİ 2+1 KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ

Listenin Tamamı ve 3+1 Kura çekilişi sonuçları isim listesi akşam saatlerinde TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden yayımlanacak olup e devlet üzerinden de kura çekilişi sonuçları sorgulama yapılabilmektedir...
Yorumlar (0)