TOKİ Kırklareli Merkez Kura Çekilişi Sonuçları 3+1 İsim Listesi 2020!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 50 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan 38 adet 3+1 konut projesi için hak sahipleri yapılan kura çekilişi canlı yayını ile belirlendi.

TOKİ Kırklareli Merkez Kura Çekilişi Sonuçları 3+1 İsim Listesi 2020!
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 50 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan 38 adet 3+1 konut projesi için hak sahipleri yapılan kura çekilişi canlı yayını ile belirlendi. İşte TOKİ Kırklareli Merkez 3+1 kura çekilişi sonucu isim listesi 2020 ile ev sahibi olmaya hak kazanan isimlerin listesi...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan yeni konut projeleri geliştirmeye devam ederken bir yandan da sosyal konut projeleri için hak sahiplerini belirlemeye devam ediyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verilen talimatlar sonrasında alt gelir grubu vatandaşların kira öder gibi ev sahibi olmasını sağlamak amacı ile sosyal konut projelerine ağırlık verilmişti.

TOKİ KIRKLARELİ MERKEZ KURA ÇEKİLİŞİ SONUCU İSİM LİSTESİ 

50 bin sosyal konut projesi kapsamında TOKİ Kırklareli Merkez konut projesi kapsamında satışa sunulan 38 adet 3+1 konutun hak sahipleri belirlendi.

Korana virüs salgını nedeni ile seyircisiz olarak yapılan kura çekilişinde noter huzurunda çekilen hak sahiplerinin isim listesi ise şu şekilde oluştu:

HAK SAHİPLERİNE HAYIRLI OLMASINI TEMENNİ EDERİZ...

Emlak365.com
Yorumlar (0)