TOKİ Konut Satışı! Aylık 748 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Satılık 3+1 Daire

TOKİ Başkanlığı'nın açık konut satışı duyurularında yer alan ve 3+1 dairelerin satıldığı Kırıkkale Yuva Projesi için başvuru süreci devam ediyor.

TOKİ Konut Satışı! Aylık 748 TL Taksitle 180 Ay Vadeli Satılık 3+1 Daire
TOKİ Başkanlığı'nın açık konut satışı duyurularında yer alan ve 3+1 dairelerin satıldığı Kırıkkale Yuva Projesi için başvuru süreci devam ediyor. Yıl sonuna kadar devam edecek başvurular için Halk Bankası şubelerine yapılacak.

Emlak365.com - TOKİ Başkanlığı'nın 3+1 konut almak isteyenler için geçtiğimiz günlerde satışa çıkardığı projede çok sayıda konut satıldı. TOKİ tarafından yapılan duyuruda kurasız ve başvuru önceliğine göre yapılacağı ilan edilen satışlar için ilk duyurulan satılık konut sayısı 165 adetti. Bir süredir devam eden konut satışlarında 37 konut kaldı. 31 Aralık tarihine kadar sürecek başvurular için devam eden satış koşullarını aktarıyoruz.

TOKİ'DEN 3+1 KONUT SATIŞI

TOKİ Başkanlığı'nın kurasız, açık satıl usulü ile başvuru önceliğine göre 3+1 daire satışı yaptığı şehir ve proje; Kırıkkale Yuva Mahallesinde yer alan TOKİ Konutları. Aralık ayı ortası itibariyle satılık olan 165 konuttan sadece 37 adet konut kaldı.

Fiyat Listesi

TOKİ Başkanlığı tarafından ilan edilen satış bilgilerine göre Kırıkkale'de yer alan konutlar için en düşük belirlenen fiyat 168 bin TL olurken konum ve diğer özelliklere göre bu fiyat 225 bin TL'ye kadar çıkabiliyor. TOKİ konutlarının büyüklükleri brüt 109 metrekare olurken net 87 metrekare olarak açıklandı.

Ödeme Bilgileri

TOKİ Başkanlığı 3+1 daire almak isteyenlere yüzde 10 ve yüzde 20 peşinat sunuyor. Yüzde 10 peşinatla ev alacaklara 120 ay vade imkanı, yüzde 20 peşinatla ev alacaklara ise 180 ay vade imkanı sunuluytor. Konutlar için en düşük taksitli ödeme planı ise yüzde 20 peşinat ödemesi 180 ay vadeli konutlar için aylık 748 TL taksit fırsatı oldu.

TOKİ Başkanlığı'nın satışa çıkardığı konutlar için başvuru yapacak olan vatandaşlar başvurularını Halkbank şubelerine yapacaklar. Başvurular için son tarih 31 Aralık olarak açıklandı.
Yorumlar (0)