TOKİ Konut ve Dükkan Satışı 2019 İçin Fırsat İhalesi!

TOKİ yatırımcılara büyük fırsat sunuyor.

TOKİ Konut ve Dükkan Satışı 2019 İçin Fırsat İhalesi!

TOKİ yatırımcılara büyük fırsat sunuyor. Kelepir fiyatlarla farklı şehirlerde bulunan 198 adet işyeri ve 25 konut açık artırma yöntemi ile satışa çıkıyor!

TOKİ konut satış ihalesi ve dükkan satışı 2019 ihaleleri için yeni duyurular yayımlamaya devam ediyor. TOKİ Dükkan Satışı / İşyeri Açık Artırma Satış İlanları Yarın yapılacak olan ihale kapsamında TOKİ tarafından farklı şehirlerde bulunan 198 adet işyeri satışa sunulacak. TOKİ dükkan fiyatları satılan ile göre belirlenmekle beraber en düşük dükkan fiyatı 25 bin 200 liradan başlıyor. 22 farklı ilde yer alan 198 adet işyeri için ihale tarihi 25 Nisan 2019 olarak belirlenmiş durumda. İhaleye taraflar belirlenen muhammen bedeli yatırarak katılacaklar. TOKİ tarafından satışa sunulan işyeri ihaleleri için satın almak isteyen kişiler %10, %15, %25, %50 peşin 60, 120 ay vade seçenekleri ile satın alabilecekler. TOKİ işyeri ihalesi düzenlenen iller ise şu şekilde sıralanıyor; Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Bartın, Bolu, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Kütahya, Malatya, Muş, Siirt, Tekirdağ, Tokat ve Yozgat...TOKİ Dükkan Fiyatları Listesi İçin Tıklayınız...TOKİ Konut Satış İhalesi İlanıTOKİ 6 farklı ilde yer alan 25 konut için de 76 bin liradan başlayan fiyatlarla konut satış ilanı yayımladı. Aralarında Kocaeli Dilovası, Eskişehir Odunpazarı, İzmir Torbalı, Mardin ve Samsun illerinin yer aldığı TOKİ Konut ihalesi için belirlenen fiyatlar ise şu şekilde sıralanıyor;

TOKİ İhale Takvimi Başvuruların Alınması ve Başvuru Bedelinin Yatırılması 10 Nisan - 25 Nisan 2019 Tarihleri arasında gerçekleştirilecek.  TOKİ açık artırma ihalesi 25 Nisan 2019 tarihinde düzenlenecek. Yatırılan teminat tutarı alıcı olmayan kişilere 3 Mayıs 2019 tarihinde ödenmeye başlanacak. Sözleşmenin imzalanması tarihi ise ihale onayından sonra belirlenerek ilan edilecek. 

Emlak365.com
Yorumlar (0)