TOKİ Konya Meram Gödene 804 Konut Projesi Teslim Tarihi ve Programı Açıklandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Konya Meram'da inşa edilen 804 konutluk projede hak sahipleri için merakla beklenen teslim tarihleri açıklandı.

TOKİ Konya Meram Gödene 804 Konut Projesi Teslim Tarihi ve Programı Açıklandı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Konya Meram'da inşa edilen 804 konutluk projede hak sahipleri için merakla beklenen teslim tarihleri açıklandı. TOKİ Konya Meram konut projesi teslim tarihi ne zaman, konut teslimatı için gerekli evraklar neler?

TOKİ Konya Meram konut projesi için hak sahipleri tarafından merakla beklenen teslim tarihi programı açıklandı. Toplam 804 konuttan oluşan dev projede hak sahipleri satın almış oldukları konutlarına 11 Kasım 2020 tarihi itibari ile kavuşmaya başlayacaklar. TOKİ KONYA MERAM KONUT PROJESİ TESLİM TARİHİ PROGRAMI AÇIKLAMASI Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan açıklama ile Konya Meram'da inşa edilen 804 konutluk dev projenin 11 Kasım 2020 ile 25 Aralık 2020 tarihinde teslim edileceğini duyurdu.  

TOKİ Konya Meram Gödene 804 adet konut projesi kapsamında satışı gerçekleştirilen konutların teslimleri, 11 Kasım – 25 Aralık 2020 tarihleri arasında hak sahiplerine teslim edilecek. Konut teslim işlemleri belirtilen tarihlerde saat 09:00 itibari ile başlayacak. Projeden ev alan kişiler ilk taksit ödemesine evlerini teslim aldıktan sonra 2021 yılının Ocak ayı itibari ile başlayacaklar. Satışa/teslime konu konutun sigorta ve DASK işlemleri aracı Banka tarafından yaptırılacak ve bedelleri, KDV ile birlikte tahsil edilecek. Yüzde 1 oranındaki KDV oranı Halkbank Nalçacı Şubesi tarafından tahsil edilecek. Şantiyede yapılacak olan konut teslimi için gerekli belgeler;
  • Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),

  • Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin haksahibinde bulunan nüshası,

  • Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi, KDV tutarının yatırıldığına dair fatura olarak sıralandı. Bu belgeler ile beraber şantiyeye gelen ve KDV tutarını yatıran kişiler konutlarını TOKİ konut teslim tutanağını imzalayarak evlerinin anahtarına kavuşacaklar. Emlak365.com


Yorumlar (0)