TOKİ Rize Güneysu Kura Sonuçları İsim Listesi 2021!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan Rize Güneysu 93 Adet Konut Projesi kapsamında 2+1 tipi 20 adet konut için hak sahipleri yapılan kura çekimi ile belirleniyor. Güneysu TOKİ evleri kura çekilişi canlı yayın linki ve isim listesi haberimizde...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan Rize Güneysu 93 Adet Konut Projesi kapsamında 2+1 tipi 20 adet konut için hak sahipleri yapılan kura çekimi ile belirleniyor. Güneysu TOKİ evleri kura çekilişi canlı yayın linki ve isim listesi haberimizde…

TOKİ Rize Güneysu 93 Adet Konut Projesi kapsamında 2+1 tipi 20 adet konut için beklenen kura çekilişi tarihi geldi. Başvuru sahipleri arasında kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişileri belirlemek üzere yapılan kura çekimi pandemi nedeni ile alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak yapılacak. 

Kura çekimi ile hak sahipleri noter huzurunda yapılacak olan çekiliş ile belirlenecek ve yapılacak olan kura çekimi takip etmek isteyen kişiler için TOKİ Facebook, You Tube ve İnstagram canlı yayını ile anlık olarak sosyal medya hesapları üzerinden yayımlanacak. 

GÜNEYSU TOKİ KURA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI! 

TOKİ Güneysu kura çekimi sonuçları hakkından yapılan açıklama ile 93 Adet Konut Projesi kapsamında 2+1 tipi 20 adet konut için hak sahiplerinin bugün itibari ile canlı yayın ile belirleneceği ilan edildi.

Kura çekimi 21 Ocak 2021 Perşembe günü Bilkent Plaza A3 Blok 6.Kat Toplantı Salonu’ nda saat 11:00’te noter huzurunda yapılacak. Pandemi nedeni ile kura çekimi seyircisiz olarak yapılacak ve kurumun sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanacak. 

Kura çekimi başlar başlamaz sitemiz üzerinden canlı olarak yayımlanacak olup liste anında eklenecektir. 

Konutlara başvuru yapan kişiler en düşük 307 bin 801 liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı elde edecekler. Konutlar için en düşük peşinat tutarı 30 bin 780 TL olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 1.923 lira olarak uygulanacak. 

Ev sahibi olmak isteyen kişiler için ilk taksit ödeme tarihi sözleşme imzalanmasını takip eden bir sonraki ay itibari ile başlarken, ilk dönemsel artış tarihi ise Temmuz 2021 tarihi itibari ile uygulanacak. 

TOKİ RİZE GÜNEYSU 2+1 KONUT KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 

 1. Mine Öksüz 
 2. Medine Satır 
 3. Ensar Erkan 
 4. Vehbi Koç
 5. Mesut Kartal 
 6. Yasin Bostan 
 7. Ayşe Katipoğlu 
 8. Batuhan Yıldız 
 9. Orhan Beratoğlu 
 10. Yunus Emre Bostan 
 11. Serap Ergüne
 12. Asuman Baş 
 13. Tarık Baltacı 
 14. Lokman Aktoğan 
 15. Necati Topçu 
 16. Tahsin Bostan 
 17. Şaban Berber 
 18. Recep Berber 
 19. Gedir Hamdan 
 20. Esat Köse 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir