TOKİ Sadece 5 Bin Lira Peşinatla Bin Adet Ucuz Konutu Satışa Sundu!

Sadece 5 bin lira peşinatla ev sahibi yapmaya devam eden TOKİ bugün yayımladığı yeni ilanla bin adet konutu sadece 336 liradan başlayan taksitlerle satışa sundu.

TOKİ Sadece 5 Bin Lira Peşinatla Bin Adet Ucuz Konutu Satışa Sundu!

Sadece 5 bin lira peşinatla ev sahibi yapmaya devam eden TOKİ bugün yayımladığı yeni ilanla bin adet konutu sadece 336 liradan başlayan taksitlerle satışa sundu...

Daha önce hem Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hem de Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum tarafından müjdesi verilen TOKİ tarafından üretilecek olan ucuz sosyal konutların satışları tüm hızı ile sürüyor. TOKİ bir yandan yeni projeler üretmek için ihaleler düzenlemeye devam ederken bir yandan da ihale süreci daha öncesinden tamamlanmış olan konutlar için satış ilanları yayımlamaya devam ediyor. İşte başvurusu bugün başlayacak olan yeni ilanlar...TOKİ Diyarbakır Kayapınar Konut Projesi (458 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli 870 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 458 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına Açık Satışa sunuldu. 

TOKİ Diyarbakır Çölgüzeli Konut Projesi (222 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli 736 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 222 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına Açık Satışa sunuldu. 

TOKİ Diyarbakır Çölgüzeli Alt Gelir Grubu Konut Projesi (58 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Diyarbakır Kayapınar Çölgüzeli 566 Konut Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 58 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı adına Açık Satışa sunuldu. TOKİ başvuruları Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Niğde Efendibey Konut Projesi (146 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 146 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 10 Ocak 2019 - 28 Haziran 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunuldu. Başvurular Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap Alt Gelir Grubu Konut Projesi (119 Adet Konut)Şanlıurfa Viranşehir 1. Etap “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında İdaremiz tarafından inşa ettirilen 119 konut, kurasız, şartsız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satış yöntemi ile satışa sunuldu. TOKİ başvuruları Halk Bankası şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

Emlak365.com


Yorumlar (0)