TOKİ Samsun İlkadım 2. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında 694 Konutun İhalesi Yapıldı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Samsun İlkadım 2. etap 1. bölgede Kentsel Dönüşüm Projesi için ihale sürecinin tamamlandığını duyurdu. Yapılan ihale ile beraber 694 konutun inşaatının başlaması için ilk adım atılmış oldu. Detaylar haberimizde...

TOKİ Samsun İlkadım 2. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi Kapsamında 694 Konutun İhalesi Yapıldı!

Bir yandan dar gelirli aileler için ucuz konut üretmeye devam eden TOKİ bir yandan da kentsel dönüşüm projelerini yerine getiriyor.

Bunlardan biri de Samsun İlkadım 2. etap 1. bölgede Kentsel Dönüşüm Projesi oldu. TOKİ'nin resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda ihale aşamasının tamamlandığı açıklandı. 

TOKİ SAMSUN İLKADIM 2. ETAP KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ İHALESİ YAPILDI! 

TOKİ'nin Samsun'da rekor başvuru gören İlkadım kentsel dönüşüm projesinin ikinci etabı için 694 konutluk ihale süreci tamamlandı. 

TOKİ resmi sosyal medya hesabı üzerinden yapılan açıklamada "Samsun İlkadım 2. etap 1. bölgede Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşa edeceğimiz 694 konutumuzun ihalesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında e-İhale yöntemiyle bugün yapıldı" ifadelerine yer verildi. 

Samsun İli İlkadım İlçesi Kıran Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi 2. Etap 1. Bölge 694 Konut ile 9 Adet Dükkan İnşaatları Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi korana virüs salgını nedeni ile alınan tedbir kararları kapsamında e ihale yöntemi ile gerçekleştirildi. 

Tünel ve Konvansiyonel Kalıp Sistemiyle (projesinde belirtildiği şekilde) 694 Adet Konut ve 9 Adet Dükkan İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesini alan firma yer tesliminden itibaren 600 gün içerisinde projeyi teslim etmekle yükümlü olacak. 

Sözleşmenin imzalanmasının ardından 10 gün içerisinde yer teslimi yapılacak olan projede çalışmalar başlayacak. 

Emlak365.com

Yorumlar (0)