TOKİ Sinop Boyabat'ta Yapılacak 135 Konutluk Projenin İhalesini Yaptı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ülke genelinde yeni konut projeleri için ihaleler yapılmaya devam ediliyor.

TOKİ Sinop Boyabat'ta Yapılacak 135 Konutluk Projenin İhalesini Yaptı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından ülke genelinde yeni konut projeleri için ihaleler yapılmaya devam ediliyor. Toki tarafından yapılan bilgilendirmeye göre son olarak Sinop'un Boyabat ilçesinde yapılacak olan konut projesi için ihale gerçekleştirildi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından başlatılan konut seferberliğine yönelik çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. 81 ilin tamamında konut projesi bulunan TOKİ yeni projeler ile alakalı olarak da ihale sürecini devam ettiriyor.BOYABAT'TA 135 KONUTLUK PROJETOKİ ihale planlamasına göre Sinop'un Boyabat ilçesinde inşa edilmesi planlanan ve projesi hazırlanan 135 konutun ihalesi gerçekleştirildi. İhale kapsamında projenin altyapı ve çevre düzenleme işleri de kazanan firma tarafından yapılacak.YATAY MİMARİ ESAS ALINACAK!Sinop Boyabat 135 konut projesinde yatay mimari esas alınacak. Zemin +4 kat planıyla yapılacak olan konutlar 3+1 ve2+1 planıyla inşa edilecek. Kompleks halinde yapılacak olan projeye ihale sonucunun açıklanması ve ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzalanmasının ardından başlanacak.Ayrıca Sinop Boyabat 135 konut projesinde bahçe alanı, park, peyzaj, oyun ve sğor alanları gibi donatılar da bulunacak. Bu açıdan Boyabat'a değer katacak olan projenin başlaması dört gözle bekleniyor.

Emlak365.com


Yorumlar (0)