TOKİ'den 45 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Konut ve Dükkan Açık Artırma Satış Duyurusu Yayımladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 215 adet konut ve 79 adet işyeri için açık artırma yöntemi ile satış duyurusu yayımladı. 294 adet taşınmaz için yapılacak olan ihale ile farklı şehirlerde yer alan konut ve dükkanlar avantajlı fiyatlar ve ödeme koşulları ile satışa sunulacak. 36 farklı ilde yer alan konut ve dükkanlar için 45 bin liradan başlayan satış fiyatları sunuldu.

TOKİ'den 45 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Konut ve Dükkan Açık Artırma Satış Duyurusu Yayımladı!

100 Bin Yeni Sosyal Konut Projesi için kura çekilişlerini tamamlayan TOKİ elde kalan konutlar için açık satış ilanları ve açık artırma satış duyuruları yayımlamaya devam ediyor. 

45 BİN LİRADAN BAŞLAYAN FİYATLARLA KONUT VE DÜKKAN SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan duyuru ile 36 farklı ilde yer alan 215 konut ve 20 farklı ilde yer alan 79 işyeri için yatırımcıya fırsat sunulduğu ilan edildi.

TOKİ UCUZ KONUT SATIŞI YAPILACAK OLAN İLLER HANGİLERİ?

Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Balıkesir, Bartın, Batman, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Hatay,  İzmir, Karaman, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Nevşehir, Niğde, Ordu, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon ve Zonguldak. 

TOKİ UCUZ DÜKKAN / İŞYERİ SATIŞI YAPILACAK OLAN İLLER HANGİLERİ?

Adana, Afyonkarahisar, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Kastamonu, Kırşehir, Konya, Nevşehir, Niğde, Siirt, Şanlıurfa, Trabzon, Uşak ve Yozgat. 

TOKİ AÇIK ARTIRMA TARİHİ NE ZAMAN?

Satışa sunulan konut ve işyerleri için teklif veren kişiler arasında açık artırma 11 Ağustos 2020 tarihinde saat 10:00 itibari ile başlayacak. İhaleye katılan kişiler Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi ile TOKİ İstanbul Hizmet Binası üzerinden canlı olarak yapılacak olan ihaleyi takip edebilecek. İsteyen kişiler ise Emlak Yönetim internet sitesi üzerinden online olarak tekliflerini iletebilecek. 

SATIŞ DUYURUSUNUN TAMAMINA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ... 

Emlak365.com

Yorumlar (0)