TOKİ'den 69 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 31 İlde Ucuz Konut, Arsa ve İşyeri Müzayedesi!

Toplu Konut İdaresi TOKİ tarafından 31 il için konut, işyeri ve arsa satış müzayedesi ilanı yayımlandı.

TOKİ'den 69 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla 31 İlde Ucuz Konut, Arsa ve İşyeri Müzayedesi!

Toplu Konut İdaresi TOKİ tarafından 31 il için konut, işyeri ve arsa satış müzayedesi ilanı yayımlandı. Bugün gerçekleştirilecek olan müzayede ile vatandaşa ucuz konut sahibi olmak, arsa ve işyeri yatırımı yapma imkanı sunuyor!

100 bin sosyal konut müjdesi ile dar gelirli vatandaşların ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirme imkanı sunan TOKİ bir yandan da arsa, işyeri ve konut satış müzayedeleri düzenlemeye devam ediyor. 

TOKİ 133 KONUT SATIŞ İHALESİ BUGÜN YAPILIYOR! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan açıklama ile duyurulan 31 ilde yer alan 133 adet konutun satış ihalesi bugün saat 11:00 itibari ile gerçekleştirildi. 

21 ilde yer alan 107 adet işyeri için ise ihale saat 15:00 itibari ile yapılacak. Açık artırma yöntemi ile gerçekleştirilecek olan ihale TOKİ  İstanbul Hizmet Binası ile İstanbul Bilkent Otel ve Konferans Merkezi'nde yapılırken internet üzerinden de canlı yayımlanacak. 

TOKİ AÇIK ARTIRMA İLE KONUT SATIŞI YAPILAN İLLER HANGİLERİ?

Ankara, Adana, Aksaray, Balıkesir, Batman, Bilecik, Bingöl, Bursa, Bolu, Çankırı, Çorum, Düzce, Hatay, Isparta, İzmir, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Konya, Kütahya, Manisa, Nevşehir, Niğde, Sakarya, Samsun, Sivas, Sinop, Şanlıurfa, Trabzon, Tokat ve Uşak.

TOKİ AÇIK ARTIRMA İLE İŞYERİ SATIŞI YAPILAN İLLER HANGİLERİ?

Adana, Aksaray, Amasya, Ankara, Ardahan, Balıkesir, Bilecik, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, İstanbul, Kahramanmaraş, Kayseri, Kırşehir, Konya, Niğde, Rize, Siirt, Trabzon ve Uşak.

TOKİ AÇIK ARTIRMA İLE ARSA SATIŞI YAPILAN İLLER HANGİLERİ?

Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Balıkesir, Çanakkale, Diyarbakır, Elazığ, Erzurum, Gaziantep, Gümüşhane, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karabük, Kırşehir, Kocaeli, Mardin, Nevşehir, Niğde, Samsun, Siirt, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Van.

Emlak365.com 

Yorumlar (0)