TOKİ'den Açık Artırma İle Konut Satışı: 77 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Ucuz Ev Satış İlanları Yayımladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan yeni açık artırma ilanı ile aralarında Ankara, Adana, Aksaray, Bursa, Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi çok sayıda ilde emsal fiyatlarının çok daha altına ucuz fiyatlarla satışa sunulacak konutlar duyuruldu.

TOKİ'den Açık Artırma İle Konut Satışı: 77 Bin Liradan Başlayan Fiyatlarla Ucuz Ev Satış İlanları Yayımladı!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yayımlanan yeni açık artırma ilanı ile aralarında Ankara, Adana, Aksaray, Bursa, Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi çok sayıda ilde emsal fiyatlarının çok daha altına ucuz fiyatlarla satışa sunulacak konutlar duyuruldu. TOKİ sadece 77 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunulurken 79 farklı projede yer alan çok sayıda ucuz konut, arsa ve işyeri ilanı yayımlandı. TOKİ Açık Artırma İhale ilanı ile 17 Aralık 2020 tarihinde satışa sunulacak projeler duyuruldu. TOKİ'den açık artırma ile konut satışı, TOKİ açık artırma ile satılan evler hangi illerde?

TOKİ 17 Aralık 2020 tarihinde düzenleyeceği açık artırma ile satış ihalesi için yeni duyuru yayımladı. Yayımlanan satış ilanında farklı illerde yer alan 79 proje için açık artırma yöntemi ile satış yapılacağı duyuruldu. 77 BİN LİRAYA EV SAHİBİ OLMA FIRSATI SUNULDU! Ankara, Adana, Aksaray, Bursa, Çanakkale, İstanbul ve İzmir gibi çok sayıda ilde yer alan taşınmazlar için yapılacak olan açık artırma tarihi 17 Aralık 2020 olarak belirlenirken alt gelir grubu, orta gelir grubu ve işyeri satış grubu olmak üzere 3 grupta 79 projede yer alan taşınmazlar satışa sunuldu. Projede birbirinden cazip yatırım fırsatları sunulurken Ankara'da 77 bin liraya satışa sunulan konut projesi yoğun ilgi gördü. 

TOKİ Ankara Çubuk ilçesinde yer alan konut projesi için talep edilen konut satış fiyatı 77 bin 109 lira olarak belirlenirken peşinat tutarı 19 bin lira ve aylık taksit tutarı ise 481 lira olarak belirlendi. TOKİ Kampanyaları, satış duyuraları, kura sonuçları, emlak haberleri ve bankaların kredi kampanyalarını takip etmek için;Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZ Huawei AppGalerry uygulamamız için TIKLAYINIZ

TOKİ'DEN AÇIK ARTIRMA İLE KONUT SATIŞI İLANLARI! TOKİ AÇIK ARTIRMA İLE SATILAN EVLER LİSTESİ ADANA YÜREĞİR HAVUTLU MAH. KONUT PROJESİ KAPSAMINDA  11 ADET KONUTAKSARAY MERKEZ CUMHURİYET MAH. (ZAFER MAH.) KONUT PROJESİ KAPSAMINDA 19 ADET KONUTAKSARAY İLİ SULTANHANI İLÇESİ KONUT PROJESİ KAPSAMINDA10 ADET KONUTANKARA ÇUBUK AŞAĞIÇAVUNDUR KONUT PROJESİ KAPSAMINDA 8 ADET KONUTBALIKESİR İLİ MANYAS İLÇESİ KIZIK MAHALLESİ KONUT PROJESİ KAPSAMINDA10 ADET KONUTİSTANBUL SİLİVRİ ALİPAŞA MAHALLESİ 2. ETAP KONUT PROJESİ KAPSAMINDA 24 ADET İŞYERİ ADET KONUTİZMİR TORBALI AYRANCILAR MAHALLESİ KONUT PROJESİ KAPSAMINDA 1 ADET KONUTSİİRT BAYKAN VEYSEL KARANİ (ZİYARET) BELDESİ KENTSEL DÖN. PROJESİ KAPSAMINDA 8 ADET DÜKKAN SİVAS MERKEZ YENİMAHALLE KONUT PROJESİ KAPSAMINDA 8 ADET KONUTUŞAK MERKEZ KENTSEL YENİLEME PROJESİ 2. ETAP KONUT PROJESİ KAPSAMINDA 10 ADET KONUTEmlak365.com


Yorumlar (0)