TOKİ'den Ankara'da 15 Bin TL Peşinat, 987 Lira Taksitle Ev Sahibi Yapacak 4 konut Projesi!

TOKİ Ekim 2019 Türkiye Geneli Satış Listesi ile ucuz ev satışı yapmaya devam ediyor.

TOKİ'den Ankara'da 15 Bin TL Peşinat, 987 Lira Taksitle Ev Sahibi Yapacak 4 konut Projesi!

TOKİ Ekim 2019 Türkiye Geneli Satış Listesi ile ucuz ev satışı yapmaya devam ediyor. TOKİ Ankara projeleri için 4 ilan yayımlandı. Sadece 15 bin lira peşinat ve 987 TL taksitle başvuru yapabileceğiniz 4 konut projesi haberimizde...

TOKİ konut satışları için yeni ilanlar yayımlamaya devam ediyor. TOKİ Ankara Sincan Saraycık Kentsel Dönüşüm Projesi (237 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından adı geçen proje kapsamında üretilen/üretilmekte olan 237 adet konut; ön şartsız, kurasız ve başvuru önceliğine göre konut seçme/satın alma imkanı ile Halkbank şubeleri üzerinden satışa sunulacak. Konut başvurusu yapmak isteyen kişiler Halkbank şubeleri üzerinden TOKİ konut alma başvuru formu dolduracak.. Söz konusu konutlar için başvurular bugün itibari ile başlarken tüm konutların satışı tamamlanana kadar sürecek. 

TOKİ Ankara Kuzeykent Projesi Kuzey Ankara Toplu Konut Uygulaması Villa Satışı (17 Adet Villa)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Ankara Kuzeykent Projesi Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 17 adet villa; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuluyor. TOKİ Başvuruları 7 Ekim - 31 Aralık tarihleri arasında Halkbank şubeleri üzerinden kabul edilecek. 

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi 3. Bölge Konut Projesi (158 Adet Konut) Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 158 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 15 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile talebe açılacak. 

TOKİ Kuzey Ankara Kent Girişi Konut Projesi (194 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından KUZEY ANKARA KENT GİRİŞİ 3.BÖLGE 686 ADET KONUT (KUZEYKENT) kapsamında üretilecek 194 adet konut satışa sunulacak. Konutlar için kura çekilişi yapılacak. Söz konusu kura çekilişi 31 Ekim 2019 tarihinde yapılacak. 

EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)