TOKİ HABERLERİ

TOKİ'den Ankara'da Çekişsiz Kurasız 187 Bin Liraya Satılık Sıfır Konut Projesi!

TOKİ konut projeleri için yeni satış ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan yeni ilanlar kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişiler için çekilişsiz, kurasız konut sahibi olma imkanı sunuldu. TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi konut projesi açık satış ilanları haberimizde...

TOKİ konut projeleri için yeni satış ilanları yayımlamaya devam ediyor. Yayımlanan yeni ilanlar kapsamında ev sahibi olmak isteyen kişiler için çekilişsiz, kurasız konut sahibi olma imkanı sunuldu. TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi konut projesi açık satış ilanları haberimizde…

Ankara’da ev sahibi olmak isteyen kişiler için TOKİ yeni satış ilanları yayımlamaya devam ediyor. TOKİ Ankara Mamak Gülseren Mahallesi 2. etap alt gelir ve orta gelir grubu konut projesi yanı sıra Ankara Mamak Altıağaç Karaağaç Mahallesi kentsel dönüşüm projesi kapsamında üretilen konutlar için başvurular başlıyor. 

TOKİ ANKARA MAMAK GÜLSEREN MAHALLESİ TOPLU KONUT PROJESİ SATIŞ İLANI!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan 5 adet alt gelir grubu 2+1 konut ile 16 adet orta gelir grubu 16 adet konut ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 08 Şubat – 30 Haziran 2021 tarihleri arasında TOKİ tarafından açık satışa sunuldu. 

Satışa sunulan 21 adet konut için en düşük satış fiyatı 187 bin 350 TL olarak belirlenirken en düşük peşinat tutarı 46 bin 837 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 780,63 lira olarak belirlendi. 

TOKİ konut başvurusu Halkbank Ankara şubeleri üzerinden kabul edilecek. Ev sahibi olmak isteyen kişiler belirtilen tarihler arasında kendilerine en yakın Halkbank şubesi üzerinden belirtilen konut peşinatı tutarını nakit yatırarak yapacaklar. Konutlar açık satış yöntemi ile satışa sunulduğu için ilk başvuru yapan kişi satın alma hakkına sahip olacak. Halkbank müşteri temsilcisi ile konut satın almak isteyen kişi arasında TOKİ satış sözleşmesi imzalanacak ve konut alım işlemi tamamlanmış olacak. 

TOKİ Ankara Mamak Altıağaç Karaağaç konut projesi kapsamında ise 130 adet konut yine açık satış yöntemiyle satışa sunulacak. Bu konutlar için başvurularda 8 Şubat 2021 tarihi itibari ile başlayacak. 

Emlak365.com


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir