TOKİ'den Başvuru Önceliğine Göre Kurasız Konut Ev Satışı! 26 Ağustos'ta Başvuru Süreci Başlıyor

TOKİ'den yayımlanan son kurasız konut satış duyurusu Kars Sarıkamış için oldu.

TOKİ'den Başvuru Önceliğine Göre Kurasız Konut Ev Satışı! 26 Ağustos'ta Başvuru Süreci Başlıyor

TOKİ'den yayımlanan son kurasız konut satış duyurusu Kars Sarıkamış için oldu. Burada bulunan TOKİ konut projesinden konut satışı olacağı ilan edildi. 2+1 ve 3+1 dairelerden toplam 69 adet satacak olan TOKİ satış işlemlerini yüzde 10 peşinat ve 180 ay vade imkanıyla sundu.

TOKİ Başkanlığı çekilişsiz kurasız 69 konut satışı için kısa süre önce yeni bir duyuru yayımladı. Emlak365.com olarak proje proje aktardığımız bu konut satışları için yayımlanan son duyuru Kars Sarıkamış için oldu. Kurum tarafından ilan edilen bu yeni konut satışlarına dair tüm detaylar şu şekilde;TOKİ'DEN YENİ KONUT SATIŞIToplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yayımlanan konut satışlarında vatandaşların Kars'ın Sarıkamış İlçesinde inşa edilen 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesinden ev alabilecekleri ilan edildi. Kurum bu projeden toplam 69 ev satışı yapacak. İlan edilen satış listesinde 2+1 dairelerden 12 adet satacak olan kurum 3+1 dairelerden ise 57 adet satacak. Başvuru tarihlerine satış detaylarına ilişkin TOKİ sitesinden, "Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 69 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 26 Ağustos 2020 - 30 Eylül 2020 tarihleri arasında Açık Satışa sunulacaktır." açıklamasında bulundu. Satış Detayları Ödeme BilgileriTOKİ Başkanlığı satışa çıkarılan 2+1 evlerin brüt büyüklüklerini 96 metrekare, net büyüklüklerini ise 78 metrekare olacak açıkladı. 3+1 evler ise brüt en fazla 125 metrekare olurken net büyüklükler 95 ile 100 metrekare arasında. 

TOKİ AÇIK SATIŞ BAŞVURU İŞLEMLERİVatandaşlar bu satışlara ilişkin duyuru detaylarını TOKİ'nin web sayfasında yer alan satışlar sayfasından takip edecekler. Satışlar için başvurular 26 Ağustos tarihinde başlayacak olup başvuru işlemleri Halkbank şubelerinden yapılacak.Emlak365.com


Yorumlar (0)