TOKİ'den Bulunmaz Kampanya! 180 Ay Vade, Yüzde 10 Peşinatla Ofis, İşyeri Satıyor

TOKİ Başkanlığı'nın işyeri satış kampanyası için başvurular başladı.

TOKİ'den Bulunmaz Kampanya! 180 Ay Vade, Yüzde 10 Peşinatla Ofis, İşyeri Satıyor

TOKİ Başkanlığı'nın işyeri satış kampanyası için başvurular başladı. Kurum 19 farklı şehirde satılık işyeri ve ofis satışı gerçekleştirilecek. Kurum tarafından yapılacak satışlarda çok özel fırsatlar sunuluyor. Çok uzun vade olanağı sağlayan TOKİ Başkanlığı bunun yanında düşük peşinat imkanı sunuyor.

2021 yılında işyeri almak, ofis açmak isteyenler için Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bulunmaz bir kampayaya imza attı. 



Kurum önümüzdeki günlerde gerçekleştireceği ihale kapsamında işyeri ve ofis satışı gerçekleştirecek. Vatandaşların 16 ve 17 Şubat tarihine kadr başvurularını yapabilecekleri ihale ile işyeri alma hakkı elde edenler, özel ödeme seçeneklerinden faydalanacaklar. 



19 ŞEHİRDE İŞYERİ SATIŞI GERÇEKLEŞTİRİLECEK



İşyeri satışları için yayımladığı duyurusunda kurumların satışların 19 farklı şehirde bulunan projelerden yapılacağını duyurdu. 



Adana, Isparta, Kahramanmaraş, Kırşehir, Konya, Siirt, Van, Ankara, Ardahan, Gaziantep, Karabük, Kayseri, Malatya, Balıkesir, Rize, Uşak, Niğde, Aksaray ve Sakarya şehirlerinde satışa sunulan toplam işyeri sayısı ise 57 olarak açıklandı. 



ÖZEL ÖDEME SEÇENEKLERİ



Kurum bu işyerlerini almaya hak kazananlara çok özel ödeme fırsatları sunacak. Kurum ödemelerin düşük peşinatlı ve uzun vadeli yapılabileceğini bildirdi. 



Müşteriler alacakları işyerleri için en az yüzde 10 peşinat ödemesi yapacaklar. Bu ödeme tutarı projeye ve kişiye göre değişebilecek. TOKİ Başkanlığı peşinat ödemelerinin yüzde 10 ve yüzde 25 olarak ödenebileceğini duyurdu. Vade olanakları ise 120 ay ve 180 ay olarak açıklandı. 



İHALE BAŞVURULARI NASIL YAPILACAK?



Kurum işyeri satışlarına dair ihaleleri 16 Şubat ve 17 Şubat tarihinde yapacak. İhalelere katılacak TOKİ'nin resmi sitesinden illere göre ilan edilen programa ulaşabilir. İnternet üzerinden ihaleye katılıp teklif verilebilecek. Detaylı bilgi ise 444 86 54 numaralı telefondan alınabilir.



Emlak365.com

Yorumlar (0)