TOKİ'den Sadece 7 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olma Fırsatı Sunan 82 Ucuz Alt Gelir Grubu Konut Projesi Listesi!

Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli aileler için yoksul grubu ucuz konut projeleri üretmeye devam eden TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi Ekim 2019 yayımlandı.

TOKİ'den Sadece 7 Bin Lira Peşinatla Ev Sahibi Olma Fırsatı Sunan 82 Ucuz Alt Gelir Grubu Konut Projesi Listesi!

Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli aileler için yoksul grubu ucuz konut projeleri üretmeye devam eden TOKİ Türkiye Geneli Satış Listesi Ekim 2019 yayımlandı. İşte sadece 7 bin lira peşinat ve günde 10 TL taksitle başlayan satın alabileceğiniz 82 ucuz TOKİ konut projesi listesi...

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ ucuz konut satış ilanları ile dar gelirli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİDEN Ev Nasıl Alınır?TOKİ konut projeleri TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden duyuruluyor. İlanlar günlük olarak güncelleniyor ve satışa sunulan yeni ilanlar eklenirken bir yandan da son başvuru tarihi dolan ilanlar kaldırılıyor. Bazı TOKİ projeleri kuralı olarak satışa sunulurken bazı ucuz alt gelir grubu konut projeleri ise kurasız açık satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Bu projeler başvuru önceliğine göre satıldığı için başvuru tarihini takip ederek satışa sunulduğu anda hemen bankaya gitmek büyük önem taşıyor. Yayımlanan ilanları takip etmek isteyenler için emlak365.com olarak günlük olarak yeni ilanları ve toplu ilanları duyuruyoruz. Takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZTOKİ Başvuruları Nereye Yapılıyor?TOKİ başvuruları Ziraat Bankası ve Halkbank şubeleri üzerinden yapılıyor. Ancak her konut projesi için farklı banka ve şubeler kullanıldığı için başvuru yapılacak olan projenin TOKİ satış ilanları takip edilerek bu ilanda yer alan bilgiye göre başvuruda bulunmak gerekiyor. TOKİ Başvuru Şartları Nelerdir?T.C. vatandaşı olmak, Konut projesi başvurusu yapılan il ya da ilçede en az bir yıldır ikamet etmek, Daha önce TOKİ'den ev almamış olmak ve TOKİ kredisi çekmemiş olmak, TOKİ konut projesi başvurusu yapmış olduğu tarih itibari ile en az 25 yaşında olmak, Kendisine eşine ve/veya velayeti altındaki çocuklara ait tapuda kayıtlı bağımsız herhangi bir taşınmaz kaydı olmaması, Aylık hane halkı gelirinin aranılan şartları aşmaması. TOKİ'den Ev Alınır Mı, Ev Alanların Yorumları ve Önerileri Neler?Konut kredisiz 240 ay vadeli satış yapılması ve düşük peşinat tutarı seçeneği sunulması kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler için TOKİ'den ev almak fikrini cazip hale getiriyor. Sizde TOKİ'den ev aldıysanız görüşlerinizi yorum bölümünden takipçilerimizle paylaşabilirsiniz. TOKİ'den ev almak istiyorsanız sorularınızı yine yorum bölümünden paylaşabilirsiniz. TOKİ Niğde Çiftlik 2. Etap Alt Gelir Grubu Konut Projesi (2 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 2 adet konut;ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 07 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Ziraat Bankası şubeleri üzerinden açık satış yöntemi ile satışa sunulacak. Projede yer alan konutlar sadece 7 bin lira peşinat ve 331 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuldu. 

TOKİ Balıkesir 2. Etap 1. Bölge Toplu Konut Projesi (51 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 51 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 21 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Halkbank Balıkesir şubeleri üzerinden satışa sunuluyor. 

TOKİ Türkiye Geneli Ekim 2019 Satış Listesi İle Satışa Sunulan 82 Konut Projesi ve Başvuru Tarihleri  

Emlak365.com


Yorumlar (0)