TOKİ'den Yılsonu Kampanyaları! 422 TL Aylık Taksitle Konut Satıyor, Ev Sahibi Olabileceğiniz İller

TOKİ Başkanlığı'nın konut satış kampanyaları 3 ilde devam ediyor.

TOKİ'den Yılsonu Kampanyaları! 422 TL Aylık Taksitle Konut Satıyor, Ev Sahibi Olabileceğiniz İller
TOKİ Başkanlığı'nın konut satış kampanyaları 3 ilde devam ediyor. Aralık ayı itibariyle başvuru süreci sona erecek olan konut kampanyalarında aylık 422 TL, 563 TL, 612 TL taksit imkanlarıyla konut satışı yapılıyor.

Emlak365.com - TOKİ yılsonu konut kampanyaları 3 şehir için devam ediyor. Altı gelir grubunda bulunan vatandaşlar için devam eden konut satışları Çorum, Denizli ve Kırıkkale'de yapılacak. Aşağıda yer alan başvuru şartları ile gerçekleştirilecek konut satışlarında çok uygun imkanlarla ev sahibi olma şansı bulunuyor.

TOKİ YILSONU KAMPANYALARI

TOKİ Başkanlığı tarafından başlatılan kampanyalar kapsamında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için sunulan konut satışlarını il il derledik. Her şehir için farklı ödeme planları ile konut satışı yapan TOKİ, vatandaşlara en az 120 ay vade olanağı sağlıyor. TOKİ Başkanlığı'nın konut satış listesinde yer alan en ucuz ödeme planına sahip olan konut projesi Çorum'da yer alıyor.

Çorum Alt Gelir Grubu Konut Satışı

TOKİ'nin Çorum'da satışa çıkardığı konutlar için müşterilere 180 ay ve 240 ay vade olanağı sunuluyor. Vatandaşlar bu projelerden ev almak için yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat ödemesi yapıyorlar. Geri kalan tutarı ise taksitle ödüyorlar. Satışa çıkarılan evler 2+1 şeklinde ve net 63 metrekare büyüklüğünde.

Denizli Alt Gelir Grubu Konut Satışı

Denizli için satılan konutlar da 2+1 daire şeklinde. TOKİ Başkanlığı bu konutlar için de yüzde 12 ve yüzde 20 peşinat ödemesi yapılması gerektiğini kalan tutarın ise 180 veya 240 ay vade ile ödenebileceğini ilan etti. Satışlarda en düşük taksit tutarı 524 TL olarak açıklandı.

Kırıkkale Alt Gelir Grubu Konut Satışı

Kırıkkale'de satılan TOKİ Projelerinden ev almak isteyen vatandaşlar ise 180 ay vade imkanından faydalanabilecekler. TOKİ müşterilerin yüzde 12 peşinat ödemesi ile ev sahibi olabileceklerini duyurdu. Aylık 565 TL taksitle satılan evlerde en düşük fiyat 115 bin TL olarak açıklandı.
Yorumlar (0)