01 Temmuz 2019 Pazartesi 21:35
Tuzla TOKİ Kura Sonuçları 2019

TOKİ Tuzla Aydınlı kura çekilişi yapıldı. 

Bugün saat 10:00 itibari ile başlayan kura çekilişi öğleden sonra saat 14:30 gibi sona erdi ve kura sonuçları açıklandı. 

TOKİ Kura Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

TOKİ kura sonuçları kurumun internet sitesi üzerinden ilan edilmekte olup İstanbul kura sonuçları canlı yayın ile yayınlandığı için emlak365.com sitemizden anlık olarak yayınlanmaktadır. 

Yarın Tuzla kurasında olduğu gibi Başakşehir Ayazma ve Hoşdere kura çekilişi sonuçlarında da sitemiz anlık olarak isim listesini oluşturarak yayımlanacaktır. 

TOKİ Tuzla Aydınlı 2+1 Kura Çekilişi Canlı Yayın İsim Listesi 

TOKİ Tuzla Aydınlı 2+1 Kura Çekilişi Sonuçları Şehit Ailesi İsim Listesi 

21- Aynur Tunç 

22- Oğuz Şahin 

23- Şahzade Çelenk 

24- Mahinur Bozkurt

25- Fırat Aslan 

TOKİ Tuzla Aydınlı 2+1 Engelli Kontenjanı Kura Sonuçları 

3 bin 641 kişi başvuruda bulunurken yüzde 5 kontenjan gereği 13 hak sahibini belirlemek için  çekiliş yapılacak. 

TOKİ Tuzla Aydınlı 2+1 Kura Sonuçları Emekli Kontenjanı Hak Sahipleri İsim Listesi 

11 bin 646 kişi başvuruda bulunurken yüzde 25 kontenjan gereği 63 emekli hak sahibi belirlenecek. 

21- 57835 Nevzat Yıldırım 

22- 58563 Rabiye Atasu 

23- 55054 İhsan Şanver 

24- Hacer Kartal 

25- 60913 Yasemin Ünlü 

26- 50106 Abdullah Yılmaz 

27- 60354 Şerife Tatar 

28-  54219 Hasan Ok 

29- Dursun Demirci 

44- 57708 Nermin Sarıçiçek 

45- 50312 Ahmet Erkeç 

46- 53821 Halil Doğan 

47- 52713 Esen Baştak 

48- 55921 Makbule Çoban 

49- 56704 Miyase Acar 

TOKİ Tuzla Aydınlı 2+1 Kura Sonuçları Diğer Kategorisi Normal Başvuru Sonuçları İsim Listesi 

TOKİ Tuzla Aydınlı Mahallesi 2+1 kura çekilişi için normal kategorisi için şehit ailesinden ve engelli kategorisinden kalan başvurular da dahil olmak üzere 49 bin 721 kişi arasından hak sahipleri belirlenecek. 

21- 38612 Salih Demirtaş 

22- 43851 Şerife Akgül 

23- 18790 Gençay Kızıldaş

24- 19085 Gökhan Suçlu 

25- 23504 Hüseyin Aytaç 

26- 48278 Yusuf Yıldız 

41- 28096 Mehmet Asım Turan 

42- 1622 Hüseyin Adnan An 

43- 14935 Erdal Mermer 

58- 26917 Lütfi Cengiz 

59- Arzu Nurhat 

60- Hakan Tayçur 

61- Emsal Alpat 

62- Sebahat Baş 

63- İsa Er 

77- 22534 Hatice Oğlakçı 

78- 46677 Yakup Çiçek 

93- 32598 Nardene Piroğlu 

94- 29946 Muhammed Ay 

95- 38753 Salim Polat 

96- Muammer Vurkun 

97- Mehmet Karaoğlu 

98- 29818 Merve Türk 

99- 43256 Şaban Yıldırım 

114- Erdal Matpay 

115- 44924 Sezer Taşdelen 

116- 12200 Dilek Özbek 

117- 10884 Cengiz Ay 

118- 10022 Burhan Bolat 

134- Öznür İnan 

135- 37906 Reşat Bayraktar 

136- Ayşe Belkızoğlu 

137- Filiz Karahalilöz 

138- Murat Deniz

139- 3609 Zeynep Börekçi 

140- 27454 Mehmet Comart 

141- 37000 Rabiya Erdem 

142- 45445 Türkan Şen 

143- 46058 Ümmü Gülsüm Kadı 

144- 4181 Abdullah Kaya 

 145- 38266 Sabiha Cengiz 

146- 3297 Turgut Karaaslan 

147- 7323 Aykut Boyraz 

148- 37552 Recep Aydın 

149- 15626 Erol Baş 

TOKİ Tuzla Aydınlı 2+1 Yedek İsim Listesi Kura Çekilişi Sonuçları 

1- Ramize Keser 

2- Eyüp Temel 

3- 6976 Aydın Çüman 

4- 21388 Hamdi Mete 

19- 25874 Kamil Karakaya 

20- 8090 Ayşe Sensin 

21- Nurettin Oğlakçı 

22-35090 Onur Kızmaz 

23- Yaşar Ceylan 

24- Adnan Kalyoncu 

25- 43943 Şevket Altun 

TOKİ Tuzla Aydınlı 3+1 Kura Çekilişi Canlı Yayın İsim Listesi 

TOKİ Tuzla Aydınlı 3+1 Kura Çekilişi Sonuçları Şehit Ailesi ve Vazife Malulleri İsim Listesi 

21- 32652 Gülfiraz Çatalcam 

22- 36573 Hüseyin Kaya 

23- 36607 Mustafa Ünlü 

36653 Yakup Tanyeri 

24- Emine Cengiz 

25- Hüseyin Güneç 

TOKİ Tuzla Aydınlı 3+1 Engelli Kontenjanı Kura Sonuçları İsim Listesi 

1.922 kişi başvuruda bulunurken yüzde 5 kontenjan gereği 13 hak sahibini belirlemek için  çekiliş yapılacak. 

TOKİ Tuzla Aydınlı 3+1 Kura Sonuçları Emekli Kontenjanı Hak Sahipleri İsim Listesi 

5 bin 505 kişi başvuruda bulunurken yüzde 25 kontenjan gereği 63 emekli hak sahibi belirlenecek. 

35- 40362 Ali Asker Daşdemir 

36- 42124 Hatice Yorulmaz 

37- 44765 Süleyman Aygüç 

38- 42967 Mehmet Kapucu 

39- 43431 Mustafa Özel 

TOKİ Tuzla Aydınlı 3+1 Kura Sonuçları Diğer Kategorisi Normal Başvuru Sonuçları İsim Listesi 

21- 30344 Serkan Güney 

22- 22458 Muharrem Kisa 

23- 19269 Kerim Yıldırım 

24- 12007 Fahri Keskin 

25- 12527 Fatma Aslantürk 

41- 1370 Osman Bektaş

42- 28991 Sebahat Nacak 

43- 30604 Sevda Demirbaş 

44- 24742 Neşe Eroğlu 

45- 21284 Merve Ergün 

46- 6638 Burcu Ateş 

47- 10713 Erdal Aydın 

48- 26828 Özge Karaca 

49- 16812 Hicran İnci 

64- 16244 Hasan Hüseyin Köten 

65- 32616 Tamer Coşkun 

66- 28361 Sabire Sarısoy 

67- 17156 Hüseyin Bilgiç 

68- 8084 Davot İbrahim 

69- 28420 Sadık Ekiz 

83- 18847 Kadriye Akay 

84- 31528 Sultan Yılmaz 

85- 34154 Veysel Yaktı 

86- 16713 Hayrettin Çıtlak 

87- 23383 Mustafa Güneş 

88- 6551 Burak Kurt 

89- 15900 Harun Gönen 

104- 3890 Anıl Gürses 

105- 5356 Ayten Kafa 

106- 23130 Musa Uzun 

107 -7895 Cüneyt Yılmaz 

108- 31377 Songül Güner 

109- 24783 Nevin Yılmaz 

124- 3505 Ali Oflu 

125- 17250 Hüseyin Kılıçarslan 

126- 2385 Adem Ağbulak 

127- 28467 Sadullah Tosun 

128- 16455 Hatice Sarıkayalı 

129- 721 Hakan Oğuz 

144- Alev Ozan 

145- 2578 Adil Baltaş 

146- 18650 Kadem Kaya 

147- 2162 Abdullah Erbudak 

148- 16725 Hayrettin Kaya

149- 17777 İfakat Acar 

TOKİ Tuzla Aydınlı Kura Çekilişi Sonuçları  3+1 Yedek İsim Listesi 

21- 6057 Hasan Doğruoğlu 

22- 11744 Ethem Demirsoy 

23- Murat Okçu 

24- 16403 Hatice Karagöz 

25- 16979 Hülya Adamışoğlu 

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.