Ucuz Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! TOKİ Ekim 2019 Konut Satış İlanları Yayımlandı!

TOKİ 11 bin lira peşinat ve 320 TL taksitle ev sahibi yapacak yeni Ekim 2019 Türkiye geneli satış ilanları yayımlandı.

Ucuz Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Müjde! TOKİ Ekim 2019 Konut Satış İlanları Yayımlandı!

TOKİ 11 bin lira peşinat ve 320 TL taksitle ev sahibi yapacak yeni Ekim 2019 Türkiye geneli satış ilanları yayımlandı. Asgari ücret, emekli ve dar gelirli konutları için satışa sunulacak olan 320 liralık taksitle kiradan bile daha az para ödeyerek devlet tarafından ev sahibi yapacak yeni konut projeleri ilanları haberimizde!

TOKİ Ekim 2019 konut projeleri listesi yayımlandı. TOKİ Ankara Yukarı Yurtçu Turkuaz Vadisi Konut Projesi (17 Adet Konut)TOKİ Ankara Turkuaz Vadisi Konut Projesi kapsamında Satışa Sunulan Konut Sayısı: 2+1 4 adet, 3+1 4 adet, 4+1 konut 9 adet olmak üzere elde kalan son 17 adet konutu Ekim ayı içerisinde satışa sunuyor. TOKİ Ankara 2019 başvurusu 1 Ekim - 31 Aralık tarihleri arasında Ziraat Bankası şubeleri üzerinden kabul edilecek. En düşük konut fiyatı 190 bin 567 lira olarak belirlenirken en düşük aylık taksit tutarı ise 714 lira olarak uygulanacak. 

TOKİ Ankara Nallıhan Çayırhan Konut Projesi Satış İlanı (11 Adet Konut)TOKİ Ankara projesi kapsamında satışa sunulan Nallıhan Çayırhan evleri projesinde alt gelir grubu 4 adet ve orta gelir grubu 7 adet olmak üzere toplam 11 adet konut satışa sunuldu. Kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 01 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Açık Satışa sunulan konutlar için başvurular Ziraat Bankası şubeleri üzerinden yapılacak. 

TOKİ Elazığ Cumhuriyet Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi Konut Satış İlanı (141 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından ELAZIĞ İLİ CUMHURİYET MAHALLESİ KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ 277 ADET KONUT kapsamında üretilecek 141 adet konut kuralı olarak satışa sunulacak. TOKİ konut başvurusu 7 - 18 Ekim tarihleri arasında kabul edilecek ve TOKİ Elazığ kura sonuçları da 25 Ekim tarihinde belirlenecek. 

TOKİ Karabük Merkez Belen Mahallesi Konut Projesi (765 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından KARABÜK İLİ, MERKEZ İLÇESİ, BELEN MAHALLESİ 1144 ADET KONUT, kapsamında üretilecek 2+1 konut 503 adet ve 3+1 konut 262 adet olmak üzere toplam 765 adet konut satışa sunulacak. TOKİ konut başvurusu 14 - 31 Ekim tarihleri arasında kabul edilirken TOKİ Karabük kura sonuçları ise 11 Kasım 2019 tarihinde açıklanacak. 

TOKİ Kocaeli Dilovası Konut Projesi (2 Adet Konut)Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 2 adet konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile 02 Ekim 2019 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Hakbank Kocaeli şubeleri üzerinden  Açık Satışa sunulacak. 

TOKİ Kütahya Altıntaş Cumhuriyet Mahallesi Hürriyet Mahallesi Konut Projesi (13 Adet Konut)TOKİ Kütahya 2019 konut projeleri arasında yer alan proje kapsamında elde kalan son 13 adet konut 14 Ekim 2019 tarihi itibari ile satışa sunulacak. Konut başvuruları ise Ziraat Bankası şubeleri üzerinden belirtilen tarih itibari ile kabul edilmeye başlanacak. 

TOKİ Başvurusu Nasıl Yapılır, TOKİ'den Ucuz Ev Nasıl Alınır?TOKİ ucuz ev ilanları kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden yayımlanmakta olup emlak365.com sitemiz üzerinden de sizlere ulaştırılmaktadır. İlanları takip ederek belirtilen tarih aralıklarında yine her ilanda belirtilen bankalar üzerinden TOKİ başvurusu kabul edilmektedir. Söz konusu ilanları takip etmek isterseniz;İnstagram Hesabımız için TIKLAYINAndroid uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZTOKİ Başvuru Şartları Nelerdir?TOKİ alt gelir grubu ucuz konut başvurusu yapmak isteyenler için aranılan başvuru şartları her ilan için özel olarak belirlenmektedir. TOKİ internet sitesinde yer alan ilanlar bölümünde detaylar linkini tıklamanız durumunda her projenin kendisi için belirlenen başvuru şartına ulaşmanız mümkündür. Hemen hemen tüm projelerde aranılan ortak kriterler ise Türk vatandaşı olmak, üzerine taşınmaz bulunmamak yani ilk kez ev sahibi olmak ve TOKİ'den daha önce ev satın almamış, konut kredisi kullanmamış olmak şartlarıdır. EMLAK365.COM ÖZEL HABERİDİR, AKTİF LİNK BAĞLANTISI VERİLMEDEN HABERİN BİR BÖLÜMÜ YA DA TAMAMI KOPYALANAMAZ / ALINTILANAMAZ...Emlak365.com


Yorumlar (0)