TOKİ Hakkari Merkez Gazi Kura Çekimi Sonuçları Belli Oldu! Gazi Toki 297 Konut İsim Listesi

2022 yılı projelerinden olan TOKİ Hakkari Merkez Gazi Mahallesi kura çekimi yapıldı. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş sonrası TOKİ isim listesi belli oldu. İşte TOKİ Hakkari isim listesi.

Toki 27.01.2022 - 13:30 27.01.2022 - 13:30 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde çalışan Toplu konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, Türkiye'nin tüm illerinde konut projeleri yapmaya devam ediyor. Vatandaşların ev sahibi olması konusunda desteğini esirgemeyen TOKİ, son projelerinden birini Hakkari Merkez Gazi Mahallesi'nde gerçekleştirdi. 

TOKİ Hakkari Merkez Gazi Mahallesi konut projesi kapsamında 297 adet konut inşa edildi. Konutlar alt gelir grubu ve orta gelir grubu olmak üzere iki kategoride yapıldı. 297 konut projesi kapsamında 2+1 ve 3+1 daireler yer alıyor. 

TOKİ HAKKARİ MERKEZ GAZİ KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI!

TOKİ'nin 2022 projelerinden biri olan Hakkari Merkez Gazi Mahallesi konut projesi kapsamında geçtiğimiz dönemde başvuru süreci tamamlanmıştı. Başvuru sürecinin ardından sıra hak sahiplerinin belirlenmesi için yapılan kura çekimine geldi. 

toki hakkari2

Hakkari Merkez Gazi Mahallesi kura çekimi TOKİ tarafından canlı yayında gerçekleştirildi. Noter huzurunda yapılan kura çekimine pandemi nedeniyle izleyici kabul edilmedi. Kura çekimini takip etmek isteyen adaylar, TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak çekilişi izledi. 

TOKİ Hakkari kura sonuçlarının açıklanmasının ardından 297 kişi ilk kez ev sahibi olmanın heyecanını yaşadı. Kura çekiminde hak sahibi olarak çıkan kişiler, sözleşme imzaladıktan sonra evlerini teslim alabilecekler.

HAKKARİ MERKEZ TOKİ KURA İSİM LİSTESİ!

2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 297 konutun inşa edildiği proje için kura çekimi yapıldı. Kura çekiminin ardından ismi çıkan tam 297 aile yeni evlerine kavuşuyor. 

toki kura sonuç-2

TOKİ Hakkari kura sonuçları TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. Projeye başvuru yapan vatandaşlar TOKİ GOV TR adresine girdikten sonra ''Kura Sonuç Sorgulama'' bölümüne girerek TC kimlik numaraları ile kura sonucunu öğrenebilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@