TOKİ Karaman Merkez Akçaşehir kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi açıklandı! TOKİ sonuç ekranı

Toplu Konut İdaresi tarafından Karaman Merkez Akçaşehir'de inşa edilen 81 konut için hak sahibi belirleme kurası çekildi. TOKİ Akçaşehir kura sonuçları ve isim listesi haberimizde.

Toki 16.05.2022 - 11:02 16.05.2022 - 11:02 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) alt ve orta gelir grubundaki vatandaşların ev sahibi olabilmesi amacıyla her geçen gün yeni projeler hazırlıyor. Başvuru süreci daha önce tamamlanan Karaman Merkez Akşehir konut projesi kapsamında 142 konut üretilmişti. Bu konulardan 81 adedi bugün yapılan kura çekimi ile yeni sahiplerini buldu.

TOKİ Karaman Merkez Akçaşehir kura sonuçları 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Karaman Merkez Akçaşehir Beldesi 142 konut, 2 dükkanlı ticaret, 1 cami inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi projesi kapsamında stokta kalan 81 adet konut için kura çekimi gerçekleştirildi. 

Projede 2+1 nitelikli 63 konut ve 3+1 nitelikli 18 adet konut bulunuyor. TOKİ hizmet binasında gerçekleştirilen kura çekimi ile 81 aile ilk kez ev sahibi olmanın heyecanını yaşadı. TOKİ kurası TOKİ'nin sosyal medya hesapları ( Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden canlı olarak yayınlandı. Vatandaşlar kura sonuçlarını ve isim listesini öğrenmek için internette araştırma yapmaya başladı.

TOKİ Karaman Merkez Akçaşehir 2+1 3+1 isim listesi açıklandı!,

TOKİ Karaman Merkez Akçaşehir kura sonuçlarının belirlenmesi ardından birçok kişi isim listesini araştırmaya başladı. 16 Mayıs 2022 Pazartesi günü gerçekleştirilen hak sahibi ve konut belirleme kurası sonucunda 81 stok konut yeni sahiplerini buldu. Kura sonucunu öğrenmek isteyenler için sonuçlar TOKİ GOV TR adresi üzerinden yayımlanıyor. Ayrıca aynı site üzerinde yer alan 'Kura Sonuç Sorgulama ' bölümü üzerinden de TC kimlik numarası yazılarak sonuçlar sorgulanabilmektedir.

Emlak365.com

Gelişmelerden Haberdar Olun

@