Ana Sayfa TOKİ 17 Mayıs 2018

TOKİ Kayaşehir Yeni Proje / Etap Hakkında Merak Edilenler…

İstanbul'da ucuz konut üretimine tüm hızı ile devam eden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Kayaşehir konut projesi için yeni etap detayları belli oldu. 
2018-05-17T10:16:38+00:00 Emlak 365 | Emlak Haberleri ve Yeni Konut Projeleri
TOKİ Kayaşehir Yeni Proje / Etap Hakkında Merak Edilenler…
TOKİ Kayaşehir Yeni Proje / Etap Hakkında Merak Edilenler…

862 Adet Yeni Konut Üretilecek 

Dün ihalesi yapılan yeni etap kapsamında TOKİ Kayaşehir projesinde 862 adet konut üretecek. Bu konutlardan 40 tanesi 1+1 daire tipi, 190 tanesi 2+1 daire tipi, 514 tanesi 3+1 daire tipi ve geriye kalan 118 tanesi de 4+1 daire tipi olarak üretilecek. Konutların yanı sıra aynı zamanda projenin yeni etabında kapalı otapark, 2 adet ticaret merkezi ve alt yapı çalışmaları ile çevre düzenleme işleri de yapılacak.

Modern Bir Yaşam Merkezi Kurulacak

TOKİ tarafından yayımlanan yeni proje görsellerinde son derece modern bir yaşam merkezi oluşturulacağı net bir biçimde görülüyor. Ferforje korkuluklu geniş pencerelere sahip olan binaların dış kaplamalarında ise ahşap görünümlü kaplamalar tercih ediliyor.

Proje Kayaşehir’i İstanbul’un yeni cazibe merkezi haline getirmeyi amaçlarken bu amaç doğrultusunda modern binalar inşa edilirken bu binalara ait peyzaj düzenlemeleri, okul, cami, parklar ve çocuk oyun alanları da projede kendisine yer buluyor.

Haberin detayları için lütfen burayı tıklayınız

Emlak haberleri, TOKİ haberleri, Başakşehir konut satış duyuruları, konut projeleri, kentsel dönüşüm, konut kredisi ve ekonomi haberleri için emlak365.com sitemizi takip edebilir, mobil uygulamalarımızı indirerek anlık bildirimlerle haberlerimizi daha kolay takip edebilirsiniz.

Android uygulamamız için TIKLAYINIZ

İOS uygulamamız için TIKLAYINIZ

 

Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?