TOKİ Kilis Merkez Deveciler Kura Sonuçları Açıklandı! 515 Konut 2+1 3+1 İsim Listesi Belli Oldu

Kilis Merkez Deveciler Mahallesi TOKİ projesinin kura çekimi canlı yayında gerçekleştirildi. Kura çekimi sonrası 150 vatandaş ilk kez ev sahibi oldu.

Toki 26.01.2022 - 11:05 26.01.2022 - 11:05 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından gerçekleştirilen 100 bin sosyal konut projesi kapsamında Kilis Merkez Deveciler Mahallesi 515 konut projesi için sona gelindi. TOKİ Deveciler konut belirleme kurası bugün noter huzurunda gerçekleştirildi. 

Kilis Merkez Deveciler TOKİ projesi kapsamında 515 konut inşa edildi. Bu konutlardan 293 adedi 2 oda 1 salon, 222 adedi ise 3 oda 1 salon düzenden oluşuyor. ,

Proje kapsamında yapılan 515 konuttan 150'si için bugün kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi sonrasında kurada ismi çıkan 150 talihli yeni evine kavuşuyor. 

TOKİ DEVECİLER KURA ÇEKİMİ 2022! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ Kilis Merkez Deveciler kura çekimi canlı yayını başladı. Binlerce kişinin ev sahibi olmak için başvuru yaptığı konut projesinin sonuçları canlı yayında açıklandı. Başvuru sahiplerinin kura çekimini birebir takip edebilmesi için TOKİ'nin sosyal medya hesapları Facebook, Instagram, Twitter ve YouTube üzerinden canlı yayınlar başlatıldı. 

toki kilis deveciler

DEVECİLER TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ AÇIKLANDI 2022!

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında Türkiye'nin her yerinde konut inşa etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde başvurusu tamamlanan Kilis Merkez Deveciler TOKİ projesi için kura çekimi bugün noter huzurunda gerçekleştirildi. Canlı yayında tüm şeffaflığı ile 150 hak sahibinin belirlendiği kura çekimi ile vatandaşlar ilk kez ev sahibi olmanın heyecanını yaşıyor. 

Deveciler TOKİ kura çekimi canlı yayın ile TOKİ'nin sosyal medya hesapları üzerinden yayınlanırken projeye başvuru yapan adaylar kura çekimini canlı olarak takip edebilecek. TOKİ kura çekimi sonuçları TOKİ'nin resmi internet sitesinde bulunan ''Kura Sonuç Sorgulama'' sekmesi üzerinden T.C kimlik numarası ile sorgulanabilecek. 

toki kura-2

TOKİ ayrıca kurada ismi çıkan talihlilerin isim listesini de yine internet sitesi üzerinden yayımlayacak. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@