TOKİ Kilis Polateli kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi açıklandı! Güldüzü köyü Toki sonuç sorgulama

TOKİ'nin Kilis Polateli Güldüzü köyünde gerçekleştirdiği konut projesini kura sonuçları ve isim listesi açıklandı. Polateli TOKİ sonuçları haberimizde.

Toki 27.04.2022 - 10:54 27.04.2022 - 10:54 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ) alt ve orta gelir grubundaki vatandaşları ev sahibi yapmaya yönelik projeleri hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Kilis ilinin Polateli ilçesi Güldüzü köyü Çataltepe mevkiinde inşa edilen 94 adet konut ve 2 dükkanlı ticaret merkezi için başvurular geçtiğimiz hafta alınmış ve kura çekimi için geri sayım başlamıştı. 

TOKİ Kilis Polateli Güldüzü kura sonuçları belirlendi 2022!

TOKİ tarafından Kilis Polateli Güldüzü köyü Çataltepe mevkiinde inşa ettirilen 94 konut projesi kapsamında 34 adet 2+1 nitelikli ve 13 adet 3+1 nitelikli olmak üzere toplam 47 adet stok konutun kurası çekildi. TOKİ hizmet binasında noter huzurunda yapılan kura çekimi sonucu, 47 adet konutun yeni sahipleri belirlendi. 

TOKİ uzun süredir kura çekimlerini seyircisiz olarak gerçekleştiriyor. Bu sebeple kura çekimleri TOKİ'nin Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesapları üzerinden canlı yayınlanıyor. Başvuru sahipleri kura çekimini anbean takip ederken kura sonuçlarına ilişkin listeyi araştırıyor.

toki kilis-1

TOKİ Kilis Polateli 2+1 3+1 isim listesi!

TOKİ Kilis Polateli projesi kapsamında gerçekleştirilen kura çekimi sonucu 47 aile ilk kez ev sahibi olma imkanı yakaladı. Kura sonuçları, canlı yayının sona ermesi ardından TOKİ GOV TR üzerinden açıklanıyor. İsim listesi de yine aynı internet sitesi üzerinden yayınlanmaktadır. Kura sonucu ve isim listesini öğrenmek isteyen vatandaşlar TOKİ'nin resmi internet sitesini ziyaret edebilir ya da aynı sitedeki 'Kura Sonuç Sorgulama' bölümü üzerinden T.C kimlik numaralarını yazarak sonuçlara erişebilecekler. 

Kilis Polateli Güldüzü köyü TOKİ isim listesi paylaşıldığında haberimize ekleyeceğiz. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@