TOKİ Konya Selçuklu Kura Çekimi Sonuçları! 2+1 ve 3+1 Daireler Kura Sonucu Sorgulama!

TOKi Konya Selçuklu kura çekimi sonuçları açıklandı. Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekimi ile 430 konut için hak sahipleri belirlendi. İşte kura sonucu sorgulama ve proje detayları.

Toki 20.01.2022 - 09:12 20.01.2022 - 09:12 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Konya Selçuklu Ardıçlı konut projesinin kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor. 

TOKİ Konya Selçuklu konut projesinde yer alan 430 konut için hak sahibi belirleme kurası gerçekleştiriliyor. Projedeki konutların 372 adedi 2+1, 58 adedi ise 3+1 dairelerden oluşuyor. Başvuru süreci geçtiğimiz günlerde tamamlanan proje için TOKİ tarafından kura çekimi yapılarak hak sahipleri belirlendi.

TOKİ KONYA SELÇUKLU ARDIÇLI KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI!

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı kura çekimi TOKİ tarafından noter huzurunda gerçekleştiriliyor. Kura çekimine pandemi nedeniyle izleyici kabul edilmezken, canlı yayın ile sosyal medya üzerinden takip edilebilecek. 

TOKİ Konya Selçuklu Ardıçlı projesi kapsamında inşa edilen konutların hak sahibi belirleme kurası bugün gerçekleştirildi. Kura sonucunda 430 aile yeni evlerine kavuştu. 

Proje kapsamındaki 2+1 daireler 210 bin liradan başlarken, vatandaşlara yüzde 10 peşinat ödemesi ile 180 ay vade imkanı veriliyor. 3+1 konutlar ise 238 bin liradan başlıyor ve aylık taksitleri 1.193 TL oluyor. 

toki konya selçuklu

TOKİ KONYA SELÇUKLU 2+1 3+1 HAK SAHİBİ İSİM LİSTESİ!

20 Ocak 2022 tarihinde gerçekleştirilen kura çekimi sonrası konutların sahipleri belli oldu. Projeye 19 bin 80 kişi başvuru yaparken, 430 kişi talihli olarak seçildi. Hak sahibi isim listesi TOKİ'nin internet sitesi üzerinden ilan edildi.

toki kura sonuç

TOKİ Konya Selçuklu konut projesinin kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirildi. Projeye başvuru yapan vatandaşlar kura sonuçlarını Toki'nin resmi internet sitesi üzerinde bulunan 'Kura Sonuçları' bölümünden T.C. kimlik numaralarını girerek öğrenebilecekler. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@