TOKİ Kura Sonuçları 2019 İzmir

TOKİ Ödemiş kura sonuçları ve TOKİ İzmir Selçuk kura sonuçları dün yapılan çekiliş ile belirlendi. TOKİ kura sonuçları isim listesi detayları haberimizde!

GÜNDEM 13.07.2019 - 08:55 15.07.2021 - 00:15 Emlak 365

TOKİ Ödemiş kura sonuçları ve TOKİ İzmir Selçuk kura sonuçları dün yapılan çekiliş ile belirlendi. TOKİ kura sonuçları isim listesi detayları haberimizde!

TOKİ Ödemiş ve TOKİ Selçuk kura sonuçları dün yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Kura çekilişi töreninde konuşan TOKİ yetkilisi Özgür Murat Demir, "Devletimiz dar gelirli halkımız için yaptığı sosyal konut hamlesine Ödemiş'te de devam etmekdedir.Oranlar nispetinde şehit ailelerine,engellilere, emeklilere ve hak sahibi olacak vatandaşlar için yapılacak toplam 468 konutun kura çekimi için buradayız. Kura çekilerek, isimler okunarak hak sahipleri belirlenecektir. Bu suretle, evi olmayan dar gelirli vatandaşlarımız devlet politikası gereği, konutlarına kavuşmuş olacaklar. Hepsine hayırlı olmasını diliyorum" dedi.TOKİ İzmir Kura Sonuçları Listesi Ne Zaman Yayımlanacak?TOKİ henüz nihai kura sonuçları isim listesini yayımlamadı. Liste yayımlanır yayımlanmaz sitemizden ilan edilecektir. Ödemiş TOKİ Evleri Kura Çekimi Başvuru Numarası / Numaraları Listesi  (TOKİ Ödemiş Başvuru Sayısı)TOKİ İzmir Ödemiş 2+1 Başvuru Listesi ve TOKİ Çekiliş Numaraları TOKİ İzmir Ödemiş 3+1 Başvuru Listesi ve TOKİ Çekiliş Numaraları TOKİ Ödemiş Çekiliş Sonuçları İsim Listesi Ne Zaman Yayımlanır?TOKİ Ödemiş evleri kura sonuçları bugün saat 16:00 itibari ile belirlenmeye başlanacak. Toplam 468 adet konut için kura çekilişi yapılacak ve hak sahipleri belirlenmeye başlanacak. İsimlerin belli olmasının ardından Ödemiş  TOKİ evleri kura sonuçları isim listesi oluşturarak bu listeyi kendi internet sitesi üzerinden ilan edecek. Bizde emlak365.com sitesi olarak gün içerisinde yazımızı güncelleyerek ve hemen sitemize ekleyerek bu listeyi takipçilerimize ileteceğiz. Bizi takipte kalarak bu listeye en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZSelçuk TOKİ EvleriKura Sonuçları Nasıl Öğrenilebilir? TOKİ İzmir Selçuk EvleriKura Sonuçları 2019İzmir Selçuk TOKİ konut projesi sonuçlarının bugün öğlene doğru TOKİ internet sitesi üzerinden duyurulması bekleniyor. Söz konusu açıklanma yapılır yapılmaz sitemiz üzerinden de ilan edilecek olup aynı zamanda aşağıda yer alan şekillerde TOKİ internet sitesi ve müşteri hizmetleri telefon numarası üzerinden de öğrenebilirsiniz. Zincirlikuyu TOKİ evleri projesi kura sonuçları isim listesine ulaşmak isteyen kişilerin TOKİ Müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 86 54 numaralı telefonu aramaları yeterli olacaktır. Telefon görüşmesinde kura sonuçları bölümünden kimlik numaranız ile adınıza konut isabet edip etmediğini öğrenebilirsiniz. İnternetten TOKİ kura sonucu sorgulama hizmeti almak isteyen kişiler ise altta yer alan linki tıklayarak TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden yine kimlik numarası ile TOKİ kura sonucu sorgulama hizmetinden yararlanabilmektedir. TOKİ Kura Sorgulama Ekranı Nasıl Kullanılır?TOKİ internet sitesi üzerinden kura sorgulama işlemi için ilk olarak TOKİ GOV TR yazarak resmi TOKİ internet sitesine giriş yapın. Ardından ana ekranda yer alan satış duyurular yazısının üstüne gelin ve duyurular bölümüne tıklayın. 

Gelen ekranda sol tarafta yer alan il seçeneğini tıklayın ve sorgula tuşuna basın. 

Ardından aradığınız projenin yanında bulunan sağ kısımdaki detay bölümüne basın. Eğer aradığınız projede kura sonuçları açıklandıysa gelecek olan yeni ekranda sol bölümde aşağıdaki resimde olduğu gibi kura sonuçları yazısı çıkacaktır. Bu yazıya tıklayarak adınıza çıkan bir konut olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. 

Emlak365.com
Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@