TOKİ Kütahya Çavdarhisar Kura Sonuçları 2+1 3+1 İsim Listesi Açıklandı!

TOKi Kütahya Çavdarhisar kurası gerçekleştirildi. 143 konut için yapılan konut belirleme kurası sonuçları ve isim listesi açıklandı.

Toki 11.03.2022 - 11:04 11.03.2022 - 11:04 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ' 100.000 Sosyal Konut ' projesi kapsamında alt ve orta gelir grubundaki vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİ tarafından Kütahya Çavdarhisar'da üretilen 143 adet konut için konut belirleme kurası bugün gerçekleştirildi. 

TOKİ KÜTAHYA ÇAVDARHİSAR KURA SONUÇLARI VE İSİM LİSTESİ BELİRLENDİ!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Kütahya Çavdarhisar 143 adet konut projesi kapsamında yer alan 95 adet 2+1 konut ve 48 adet 3+1 konut için konut belirleme kurası bugün çekildi. Daha önce başvurularını yapan ve başvuru listesinde ismi yer alan kişiler, konut belirleme kurası ile hangi konutun kendilerine ait olduğunu öğrendi.

toki kütahya-3

Kütahya Çavdarhisar kura çekimi TOKİ hizmet binasında çekildi. Kura çekimine pandemi nedeniyle seyirci kabul edilmezken, TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları ( Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram ) üzerinden canlı yayın ile anbean yayınladı. 

TOKİ Kütahya Çavdarhisar kura çekimi sonuçları ve isim listesi, kura çekiminin hemen ardından TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden yayınlanıyor. Kura sonucunu kontrol etmek isteyen vatandaşlar, TOKİ GOV TR sitesinden 'Kura Sonuç Sorgulama' bölümüne girerek TC kimlik numaralarını yazdıklarında sonuçlara ulaşabilecekler. 

TOKİ, Kütahya Çavdarhisar kura çekimi sonuçlarını yayınladığında biz de haberimizin içeriğine ekleyeceğiz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@