TOKİ Kütahya Merkez İnköy Konut Belirleme Kura Sonuçları Listesi!

Toki Kütahya Merkez İnköy projesi kapsamında inşa edilen 454 konut için konut belirleme kurası gerçekleştiriliyor. Talep toplama projesi ile 2+1 3+1 daireler yeni sahiplerini bulacak.

Toki 21.02.2022 - 08:49 21.02.2022 - 09:04 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) talep toplama projeleri de gerçekleştiriliyor. Çeşitli illerdeki talepler doğrultusunda oluşturulan projeler için daha önce belirlenen hak sahipleri için evlerinin belirlenmesi amacıyla kura çekimi yapılıyor. Bu kapsamda Kütahya Merkez İnköy Mahallesi'ndeki TOKİ projesinin kura çekimi bugün gerçekleştirilecek.

TOKİ KÜTAHYA MERKEZ İNKÖY KURA SONUÇLARI  LİSTESİ 2022!

Toplu Konut İdaresi tarafından Kütahya'nın Merkez ilçesi İnköy Mahallesi'nde 100 bin sosyal konut kampanyası kapsamında inşa ettirilen konutlar için bugün kura çekimi bugün yapılıyor. Projede 310 adet  2+1 nitelikli, 144 adet de 3+1 nitelikli daire bulunuyor. 

454 adet konut için daha önce belirlenen 447 hak sahibine yönelik konut belirleme kurası çekilecek. Kura çekimi saat 13.00'te başlayacak. 

Pandemi nedeniyle TOKİ kura çekimlerine izleyici kabul edilmiyor. TOKİ, kura çekimini canlı yayın ile Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesapları üzerinden yayınlıyor. 

Konut belirleme kurası sonrasında ismi çıkan hak sahipleri, 7 Mart - 8 Nisan 2022 tarihleri arasında TC Ziraat Bankası A.Ş Kütahya Menderes Bulvarı Şubesi'nde Gayrimenkul Satış Sözleşmesi imzalayacaklar. 

toki kütahya

TOKİ Kütahya Merkez İnköy Mahallesi konut projesinde yer alan konutların fiyatları  294 474 bin TL'den başlıyor ve en düşük aylık taksit 1.472 TL olarak belirtiliyor. Konut satışları yüzde 10 peşin ve 180 ay vadeli olarak yapılıyor ve peşinat sözleşme imzalama aşamasında tahsil ediliyor. 

Kütahya Merkez İnköy Toki kura sonuçları ve isim listesi henüz yayınlanmadı. Sonuçlar ilan edildiğinde haberimize ekleyeceğiz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@