TOKİ Malatya Pütürge Tepehan kura sonuçları ve 2+1 3+1 isim listesi ilan edildi! TOKİ kura sonuç ekranı

Toplu konut İdaresi Başkanlığı TOKi tarafından Malatya Pütürge Tepehan kura sonuçları açıklandı. Noter huzurunda çekilen kura sonrasında 2+1 3+1 isim listesi belirlendi. İşte TOKİ kura sonuç öğrenme

Toki 03.06.2022 - 11:09 03.06.2022 - 11:09 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu konut İdaresi Başkanlığı tarafından inşa ettirilen Malatya Pütürge Tepehan Mahallesi 96 adet konut projesi kapsamında inşa ettirilen konutlar için başvuru süreci geçtiğimiz günlerde tamamlanmıştı. Başvurularını yapan ve ev sahibi olma heyecanıyla bekleyen vatandaşlar, şimdi de yapılan kura çekimi ile evlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. 

TOKİ Malatya Pütürge Tepehan kura sonuçları açıklandı!

TOKİ tarafından Malatya'nın Pütürge ilçesi Tepehan mahallesinde inşa ettirilen 3 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon 56 adet konutun kuralı satışına ilişkin başvuru süreci 31 Mayıs tarihinde sona erdi. Başvurular değerlendirildikten sonra kabul edilen kişiler arasından hak sahipliği ve konut belirleme kurası 3 Haziran 2022 cuma günü saat 11.00'de gerçekleştirildi. 

TOKİ hizmet binasında yapılan kura çekimi izleyicisiz olarak yapıldı ve kurayı takip etmek isteyen kişiler için canlı yayın TOKİ'nin sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden yayınlandı. 

toki pütürge

TOKİ Malatya Pütürge 2+1 3+1 isim listesi yayınlandı mı?

Malatya Pütürge TOKİ projesi için hak sahibi belirleme kurası gerçekleştirilirken, kura çekiminin sona ermesi ardından isim listesi TOKİ GOV TR üzerinden yayınlanıyor. Kura sonucunu öğrenmek isteyen adaylar, TOKİ'nin sitesinde bulunan listeyi kontrol edebilir ya da Kura Sonuç Sorgulama bölümü üzerinden T.C kimlik numaraları ile saniyeler içinde sorgulama yapabilirler. 

TOKİ Malatya Pütürge 56 adet konut için yapılan kura çekimi sonrası, konutlar yeni sahiplerini buldu. İsim listesi ilan edildiğinde haberimize ekleyeceğiz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@