TOKİ Manisa Projesi İçin Düğmeye Bastı! 78 Konut İnşa Edilecek

TOKİ 2022 projelerini açıklamaya devam ediyor. Son yapılan duyuruyla TOKİ Manisa Köprübaşı ilçesinde 78 konutluk yeni bir proje inşa edecek.

TOKİ Manisa Projesi İçin Düğmeye Bastı! 78 Konut İnşa Edilecek

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde faalyet gösteren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 2022 yılında başlattığı konut projeleri ile vatandaşların yüzünü güldürüyor.

Türkiye'de hemen hemen her ilde ucuz konut satışı yaparak vatandaşların ev sahibi olmasının önünü açan TOKİ, bu kez de Manisa Köprübaşı'nda konut projesi düzenliyor.

TOKİ'DEN MANİSA'YA 78 YENİ KONUT!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde 78 yeni konut inşa edeceğini duyurdu. 78 konutluk 2022 projesiin ihalesi 10 Ocak saat 14.00'te gerçekleştirilecek.

Manisa illi Köprübaşı ilçesi Merkez Mahallesi'nde gerçekleşecek 78 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi ikmal işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19'uncu maddesine göre açık ihale usulü ihale edilecek olup, teklifler yalnızca elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacak.

TOKİ MANİSA İHALE TARİHİ

TOKİ'nin yeni projesinde ihale sürecinin ardından başvurular başlayacak. Başvuru tarihiyle ilgili henüz bir bilgi verilmedi. Başvuru tarihi ve detaylarına ilişkin ayrıntılar verildiğinde haberimizde paylaşacağız.

TOKİ Manisa Köprübaşı ihalesine ilişkin detaylar için TIKLAYINIZ

SONRAKİ HABER