TOKİ Nevşehir Derinkuyu kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi ilan edildi!

TOKİ ve Nevşehir Derinkuyu belediyesi tarafından inşa edilen 126 konut içi kura çekimi gerçekleştirildi. Nevşehir Derinkuyu Toki kura sonuçları ve isim listesi haberimizde.

Toki 28.04.2022 - 11:00 28.04.2022 - 11:02 Büşra Uluşen

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve Nevşehir - Derinkuyu Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen toplu konut projesi kapsamında, orta gelir grubunda yer alan vatandaşlar için toplam 126 adet konut için bugün konut belirleme kurası çekildi. 

TOKİ Nevşehir Derinkuyu kura sonuçları 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ile Nevşehir Derinkuyu Belediyesi ortaklığında orta gelir grubu için üretilen 126 konut için daha önce başvurular alınmıştı. Proje kapsamında 94 adet 2+1 ve 32 adet 3+1 konut yer alıyor. Yüzlerce başvuru yapılan proje için vatandaşların meraklı bekleyişi nihayet sona erdi. 

TOKİ hizmet binasında gerçekleştirilen konut belirleme kurası, noter huzurunda tüm şeffaflığı ile çekildi. Seyircisiz olan yapılan kura, vatandaşların da takip edilmesi adına TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları olan Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram hesapları üzerinden açılan canlı yayınlar ile paylaşıldı. 

Konut projesine başvuru yapan vatandaşlar ise gözlerini TOKİ'nin açıklayacağı kura sonuçları ve isim listesine çevirdi. 

Nevşehir Toki Derinkuyu 2+1 3+1 isim listesi belirlendi

TOKİ hizmet binasında çekilen konut belirleme kurası sonrası birçok kişi talihli isimlerinin yazdığı isim listesini araştırıyor. Nevşehir Derinkuyu Toki kura sonuçları ve isim listesi, kura çekiminin ardından TOKİ GOV TR üzerinden yayınlanıyor. Kura sonuçlarını bu liste üzerinden isminizi arayarak öğrenebilir ya da aynı internet sitesi üzerinde yer alan 'Kura Sonuç Sorgulama' bölümü üzerinden sadece T.C kimlik numaralarını yazarak ev sahibi olup olmadıklarını ve evlerinin blok, kat, daire numarası gibi bilgilere ulaşabilirsiniz.

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@