TOKİ Ordu'ya 74 Yeni Konut İnşa Edecek!

TOKİ Ordu'da 74 konutluk projesi için düğmeye bastı. Ordulu vatandaşların ev sahibi olmasının yolunu açan projenin detayları haberimizde.

Toki 17.01.2022 - 09:30 17.01.2022 - 09:30 Büşra Uluşen

Çevre, ŞEhircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı bünyesinde hizmet veren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. 

Son günlerde hem yeni projelerini duyuran hem de projelerin kura çekimini gerçekleştirerek vatandaşları yeni evlerine kavuşturan TOKİ, bu kez de Ordu projesi için harekete geçti. 

TOKİ'DEN ORDU'YA 74 YENİ KONUT!

Dar ve orta gelirli ailelerin ev sahibi olmasına destek olarak yeni projeler üreten TOKİ, Türkiye'nin her ilinde çeşitli konutlar inşa etmeye devam ediyor. 

TOKİ'nin internet sitesinden yapılan duyuruya göre TOKİ Ordu'da 74 konutluk yeni projesi için düğmeye bastı. Ordu'nun Kabadüz ilçesinde yer alacak konut projesi kapsamında 74 konut inşa edilecek. 

Projenin ihalesi 9 Şubat 2022 tarihinde yapılacak.

toki ordu

Proje dair detaylar ise şöyle:

Ordu ili Kabadüz ilçesi Merkez Mahallesi 74 adet konut inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi kapsamında yapılan projenin ihalesi 9 Şubat 2022 saat 14.00'te gerçekleştirilecek. 

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. İhalede teklif verenler teklif ettikleri bedelin yüzde 'ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecek. 

TOKİ Ordu Kabadüz projesinin ihale süreci tamamlandıktan sonra konut projesi başvuruya açılacak. Başvuru tarihi açıklandığında haberimize ekleyeceğiz. 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@