TOKİ Samsun 19 Mayıs Yeşilova Kura Çekilişi Sonuçları İsim Listesi 2021 Belirlendi

TOKİ Samsun 19 Mayıs kura sonuçları noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlendi. 100 bin sosyal konut projesi kapsamında ev sahibi olmaya hak kazanan kişilerin konut belirleme kurası da tamamlandı.

Emlak Haberleri 03.11.2021 - 11:15 03.11.2021 - 11:15 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ 100 bin sosyal konut projesi kapsamında çalışmalarını sürdürüyor. Ev sahibi olmak için başvuru yapan kişiler arasında TOKİ kura çekimlerini yaparak ev sahibi olmaya hak kazanan kişileri belirlemişti. 

Ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler arasında yapılan yeni kura çekimleri ile kat ve konut belirleme işlemleri yapılıyor. Bu kapsamda TOKİ Samsun 19 Mayıs Yeşilova konut projesi için kura çekimi gerçekleştirildi ve 100 bin konut projesinde ev sahibi olmaya hak kazanan kişilerin isimleri netleşirken bu kişilerin oturacakları kat ve daireler de belirlenmiş oldu. 

TOKİ SAMSUN 19 MAYIS EVLERİ KURA SONUÇLARI BELİRLENDİ! 

Alt gelir grubu vatandaşların kira öder gibi ev sahibi olmalarını sağlamak amacı ile TOKİ tarafından başlatılan 100 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunulan konutlar için yapılan başvurular için kura çekimi yapılarak ev sahibi olmaya hak kazananlar belirlenmişti. Yapılan yeni kura çekilişleri ile ise başvuru sahipleri arasında kat ve konut belirleme kuraları çekiliyor. 

Bu kapsamda TOKİ tarafından bugün Samsun 19 Mayıs Yeşilova konut projesi kura çekilişi yapıldı. Pandemi nedeni ile alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekiminde noter huzurunda ev almaya hak kazanan kişilerin kat ve daireleri belirlenmiş oldu. Noter tarafından hazırlanan listenin onaylanmasının ardından kura çekimi ile oluşturulan isim listesi TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden bugün akşam saatlerinde yayımlanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@