TOKİ Siirt Kurtalan kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi belirlendi! Sonuç sorgulama ekranı

TOKİ Siirt Kurtalan projesindeki 2+1 3+1 daireler için konut belirleme kurası gerçekleştirildi. Kura sonuçları ve isim listesini öğrenmek isteyen başvuru sahipleri araştırma yapıyor.

Toki 10.05.2022 - 11:02 10.05.2022 - 11:02 Büşra Uluşen

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ, vatandaşların en uygun maliyetlerle ev sahibi olması için projelerine devam ediyor. Bu kapsamda vatandaşlardan gelen talepler üzerine oluşturulan Siirt Kurtalan 110 adet konut projesinde yer alan konutlar için Konut Belirleme Kurası gerçekleştirildi. 

TOKİ Siirt Kurtalan kura sonuçları 2+1 3+1 isim listesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından Siirt ilinin Kurtalan ilçesinde üretilen 2 oda 1 salon 78 adet, 3 oda 1 salon 32 adet konut olmak üzere toplam 110 adet konut için konut belirleme kurası 10 Mayıs 2022 saat 11.00'de gerçekleştirildi. 

TOKİ hizmet binasında yapılan kura çekimi noter huzurunda gerçekleştirilirken, kuraya seyirci kabul edilmediğinden başvuru yapanlar TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları (Facebook, Twitter, YouTube ve Instagram) üzerinden yayınlanan canlı yayın ile kura çekimini izleme şansı buldu. 

Kura sonuçları, kura çekiminin tamamlanması ardından TOKİ GOV TR üzerinden yayınlanmaktadır. Sonuçları sorgulamak isteyen kişiler TOKİ'nin internet sitesine girerek Duyurular bölümünden ilgili projeyi bularak 'Kura Sonuçları' kısmından evlerinin blok, kat ve daire numarası gibi özelliklerini öğrenebilecekler. 

Aynı zamanda yine TOKİ GOV TR üzerinde ' Kura Sonuç Sorgulama ' bölümünden de TC kimlik numaralarını yazarak sonuç sayfasına erişebilecekler. 

Siirt Kurtalan TOKİ projesi için 2+1 konutlara 71; 3+1 konutlara ise 28 kişi başvuru yaptı. Kura sonuçları ilan edildiğinde haberimize ekleyeceğiz. 

Emlak365.com

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@