TOKİ Sincan Saraycık Kura Çekilişi Nerede, Saat Kaçta Yapılacak? (2+1 ve 3+1 Başvuru Listesi)

TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura çekilişi yarın yapılacak. Ankara Sincan Saraycık TOKİ kura sonuçları 2019 çekilişi nerede yapılacak, kaç kişi başvurdu?

Emlak Haberleri 09.06.2019 - 19:00 15.07.2021 - 00:15 Serhat Karaman

TOKİ Ankara Sincan Saraycık kura çekilişi yarın yapılacak. Ankara Sincan Saraycık TOKİ kura sonuçları 2019 çekilişi nerede yapılacak, kaç kişi başvurdu?

TOKİ Ankara Sincan Saraycık konut projesi için 2 bin 401 adet kontenjan ayrılmıştı.TOKİ Ankara Saraycık kura sonuçları büyük bir heyecanla beklenirken projede satışa sunulan 1.551 adet 2+1 daire için 1.828 kişi başvuruda bulunurken 3+1 konutlar için ayrılan 850 adet 3+1 konut için ise 2 bin 641 kişi başvuruda bulundu. Sincan Saraycık TOKİ Hak Sahipleri Ne Zaman Açıklanacak?TOKİ Sincan Saraycık 2019 kura tarihi kurum tarafından 10 Haziran 2019 olarak açıklandı. TOKİ tarafından yapılan açıklama ile A"nkara Sincan Saraycık Mahallesi Toplu Konut Uygulaması kapsamında üretilecek 2401 konut için 11 Mart-19 Nisan 2019 tarihleri arasında alınan talep başvuruları için kura listeleri hazırlanmıştır; kura çekilişi 10 Haziran 2019 tarihinde Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Sincan Kapalı Spor Salonu’nda saat 11:00’de başlayacaktır" kura yeri ve kura saati belirlenmiş oldu. TOKİ Saraycık Kura Sonuçları İçin Çekiliş Nerede, Saat Kaçta Yapılacak?Sincan Saraycık TOKİ evleri için konut başvururusu yapan kişiler arasından hak sahiplerini belirleyecek olan kura çekilişi 10 Haziran tarihinde Ankara Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Sincan Kapalı Spor Salonu’nda yapılacak. Kura çekilişi saat 11:00 itibari ile başlayacak. TOKİ Ankara Sincan Saraycık 2+1 Konut Başvuru Listesi TOKİ Ankara Sincan Saraycık 3+1 Konut Başvuru Listesi TOKİ Kura Sorgulama Ekranı Nasıl Kullanılır?Yarın yapılacak olan kura ile Yozgat kura sonuçları belli olacak. Kura sonuçları TOKİ internet sitesi üzerinden ilan edilecek olup yine sitemiz tarafından da hemen isim listelerinin ekran görüntüleri yayımlanacaktır. Kura sonuçlarını kolaylıkla öğrenmek adına emlak365.com sitemizi takip edebilir yada uygulamalarımızı indirebilirsiniz. Android uygulamamız için TIKLAYINIZİOS uygulamamız için TIKLAYINIZTOKİ internet sitesi üzerinden kura sorgulama işlemi için ilk olarak TOKİ GOV TR yazarak resmi TOKİ internet sitesine giriş yapın. Ardından ana ekranda yer alan satış duyurular yazısının üstüne gelin ve kura sonuç sorgulama yazısına tıklayın. 

Gelen pencerede kuraya katılan kişinin kimlik numarasını yazın ve ben robot değilim butonunu tıklayarak doğrulama işleminin tamamlanmasını bekleyin ve son olarak filtrele yazan yeşil butonu tıklayın. 

Adınıza isabet eden konut olup olmadığını bu şekilde öğrenebilirsiniz. Emlak365.com


Gelişmelerden Haberdar Olun

@