TOKİ Sivas Yıldızeli Kurası Çekildi, Çekiliş Sonuçları İsim Listesi Belirlendi!

Kira öder gibi ev sahibi olmak isteyen kişiler için Sivas Yıldızeli TOKİ evleri için kura çekilişi yapıldı. TOKİ Sivas Yıldızeli konut projesi kura çekilişi sonuçları isim listesi 2021!

Finans 14.12.2021 - 11:15 14.12.2021 - 11:15 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan yeni konut projeleri için satış ilanlarına çıkarken bir yandan da başvuru süreci tamamlanan projelerde kura çekilişlerini yapıyor. Bu çekilişlerden biri de TOKİ Sivas Yıldızeli konut projesi için yapıldı. 

TOKİ Sivas Yıldızeli konut projesi kapsamında satışa sunulan 74 adet konut için hak sahipleri noter huzurunda yapılan kura çekilişi ile belirlendi. Pandemi nedeni ile alınan güvenlik tedbirleri kapsamında seyircisiz olarak yapılan kura çekimi kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayımlandı. 

SİVAS YILDIZELİ TOKİ EVLERİ İÇİN KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ BELİRLENDİ! 

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan Sivas Yıldızeli İlçesi Cami Mahallesi konut projesi için kura çekilişi yapıldı. Proje kapsamında 58 adet 2+1 alt gelir grubu ve 16 adet 3+1 orta gelir grubu olmak üzere toplam 74 adet konutun hak sahipleri belirlenmiş oldu. 

Noter huzurunda yapılan kura çekimi ile 22 Kasım günü başlayan ve 3 Aralık tarihinde sona eren süreçte başvuru yapan kişiler arasında ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler belirlenmiş oldu. Kurada adı çıkan kişiler 131 bin liradan başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı yakalarken projede en düşük peşinat tutarı 15 bin 721 TL ve en düşük aylık taksit tutarı ise 436 TL olarak belirlenmişti. 

TOKİ kura çekilişi sonuçları isim listesi akşam saatlerinde TOKİ GOV TR resmi internet sitesi üzerinden ilan edilecek. Yine isteyen başvuru sahipleri e devlet üzerinden TOKİ kura sonuçları yazarak açılan pencerede kimlik numarası üzerinden çekiliş sonucunu öğrenebilecek.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@