TOKİ Yozgat Sorgun Kura Çekilişi Sonuçları Listesi Belirlendi!

TOKİ kura çekilişleri tüm hızı ile belirleniyor. Yozgat Sorgun Doğankent Mahallesi TOKİ kura çekilişi sonuçları isim listesi noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi.

Toki 06.12.2021 - 12:13 06.12.2021 - 12:13 Gülcan Özer

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ bir yandan yeni projeler için satış ilanları yayımlayarak başvuruları almaya devam ederken bir yandan ise başvurularını tamamladığı projelerde hak sahiplerini kura çekilişleri ile belirliyor. Bu kapsamda TOKİ Yozgat Sorgun Doğankent Mahallesi kura çekilişi yapıldı. 

22 Kasım tarihi itibari ile başlayan başvurularda 2+1 ve 3+1 konut tipinde toplam 95 adet konut satışa sunulmuş, 2 Aralık 2021 tarihi itibari ile başvurular sona ermişti. Yapılan başvuru işlemlerinin ardından hak sahipleri noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi. 

TOKİ YOZGAT İLİ SORGUN İLÇESİ DOĞANKENT MAHALLESİ 95 ADET KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ YAPILDI!

Ziraat Bankası üzerinden kabul edilen başvuru işlemlerinin tamamlanmasının ardından merakla beklenen kura çekilişleri de yapıldı. Başvuru sahipleri arasında hak sahiplerinin belirlendiği kura çekimi pandemi nedeni ile alınan tedbirler kapsamında seyircisiz olarak noter huzurunda yapıldı. 

Başvuru sahiplerinin de takip edebilmesi için kura çekimi TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları olan İnstagram, Facebook, You Tube ve Twitter hesapları üzerinden canlı olarak yayımlandı. Yapılan kura çekiminde 95 adet konut için hak sahipleri belirlenmiş oldu. 

TOKİ kura çekilişi sonuçları isim listesi akşam saatlerinde kurumun resmi internet sitesi olan TOKİ GOV TR üzerinden açıklanacak. Yine isteyen kişiler akşam saatlerinde e devlet üzerinden TOKİ kura sonucu sorgulama işlemlerini yapabilecek. İsmi çıkan kişiler ile 9 Aralık tarihi itibari ile 17 Aralık tarihine kadar Ziraat Bankası Sorgun şubesi üzerinden sözleşme imzalanacak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@