TOKİ Gaziantep Nurdağı Bademli Mahallesi kura çekimi sonuçları! 2+1 ve 3+1 çekiliş sonucu isim listesi 2022

Gaziantep Nurdağı TOKİ evleri kura sonuçları açıklandı. TOKİ Gaziantep Nurdağı Bademli Mahallesi kura çekilişi sonuçları isim listesi noter huzurunda canlı yayın ile belirlendi. TOKİ'nin kura sonuçları nasıl öğrenilir, e Devlet TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı nerede?

TOKİ Gaziantep Nurdağı Bademli Mahallesi kura çekimi sonuçları!

TOKİ Gaziantep projeleri kapsamında satışa sunulan Nurdağı Bademli konut projesi için beklenen kura çekimi yapıldı. Gaziantep Nurdağı TOKİ evleri için hak sahipleri noter huzurunda canlı yayın ile yapılan çekiliş sonucu belirlendi. Pandemi nedeniyle kura çekimi yine seyircisiz olarak yapılırken kurumun resmi internet sitesi üzerinden yayımlandı. 

TOKİ resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada "İdaremiz tarafından 100.000 Sosyal Konut Projesi kapsamındaki, Gaziantep Nurdağı Bademli Mahallesi 211 adet Konut projesi' nde yer alan; 2+1 tipi 8 adet konut ve 3+1 tipi 3 adet konut için "Hak sahipliği ve Konut Belirleme Kurası" 02 Ağustos 2022 tarihinde, saat 11:00’de İdaremiz Hizmet Binasında SEYİRCİSİZ olarak gerçekleştirilecektir" ifadelerine yer verilerek kura çekimi tarihi olarak bugüne işaret edilmişti. 

TOKİ 100 BİN SOSYAL KONUT GAZİANTEP NURDAĞI BADEMLİ MAHALLESİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ AĞUSTOS 2022!

TOKİ'nin 100 bin sosyal konut projesi kapsamında satışa sunmuş olduğu projede başvuru rekoru kırılmış ve çok sayıda kişi kira öder gibi ev sahibi olmak için başvurusunu gerçekleştirmişti.

TOKİ Gaziantep Nurdağı Bademli Mahallesi kura çekimi sonuçları! 2+1 ve 3+1 çekiliş sonucu isim listesi 2022

Başvuru sahipleri arasında hak sahipleri noter tarafından yapılan kura çekimi ile belirlendi. Noter denetiminde yoğun başvuru nedeni ile topla yapılan kura çekiminde ilk olarak 2+1 alt gelir grubu ucuz alt gelir grubu konut projesi için hak sahipleri belirlenirken sonrasında ise 3+1 orta gelir grubu konut projesi hak sahipleri belirlendi. 

TOKİ Gaziantep Nurdağı Bademli Mahallesi kura çekimi sonuçları! 2+1 ve 3+1 çekiliş sonucu isim listesi 2022 - Resim : 2

TOKİ KURA SONUCU SORGULAMA! GAZİANTEP NURDAĞI TOKİ KURA SONUÇLARI SORGULAMA SAYFASI, E DEVLET NASIL YAPILIR?

TOKİ'nin kura sonuçlarını öğrenmek için yapılan çekilişin TOKİ canlı yayın You Tube videosunu izleyebileceğiniz gibi e devlet şifreniz varsa sisteme girdikten sonra ana ekrana TOKİ kura sonucu yazarak çıkan linki tıklayıp adınıza isabet eden konut olup olmadığını öğrenebilirsiniz.