TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel 3. etap kura çekilişi 2+1 ve 3+1 isim listesi sonuçları canlı yayın sorgulama ekranı!

İzmir Kemalpaşa Çambel TOKİ evleri için merakla beklenen kura çekilişi canlı yayını ile 2+1 ve 3+1 daire sahibi olmaya hak kazanan kişiler belirlendi. İşte TOKİ canlı yayın kura çekilişi ile belirlenen hak sahipleri listesi...

TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel 3. etap kura çekilişi 2+1 ve 3+1 isim listesi

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından satışa sunulan konut projeleri düşük fiyatları ile başvuru rekoru kırarken bu projelerden biri de Kemalpaşa TOKİ evleri olarak öne çıktı. Türkiye genelinde konut fiyatlarının en çok arttığı iller arasında ilk sıralarda yer alan ve ortalama konut fiyatının 1 milyon TL barajını aştığı İzmir'de TOKİ'nin satışa sunduğu konut projeleri başvuru rekoru kırmaya devam ediyor. 

TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel Mevkii 2. ve 3. etap projeleri kapsamında satışa sunulan 198 adet konut için hatırlanacağı üzere 25 Temmuz tarihinde başvuru ekranı açılmıştı. 29 Temmuz tarihine kadar satışa sunulan evlerden almak isteyen kişilerin yoğun başvurusu gerçekleşen projede beklenen kura çekilişi tarihi geldi. 

KEMALPAŞA ÇAMBEL TOKİ EVLERİ KONUT PROJESİ SATIŞ FİYATLARI NE KADAR?

Projede satışa sunulan konutlar için en düşük satış fiyatı 410 bin 586 liradan başlarken peşinat tutarı ise 102 bin 646 TL olarak ilan edildi. Konutlarda en düşük aylık taksit tutarı ise 2 bin 566 TL olarak belirlenmişti. 

TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel 3. etap kura çekilişi 2+1 ve 3+1 isim listesi sonuçları canlı yayın sorgulama ekranı!

TOKİ İZMİR KEMALPAŞA ÇAMBEL 3. ETAP KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN İZLE! TOKİ'NİN KURA ÇEKİMİ CANLI YAYINI HANGİ KANALDA, NASIL İZLENİR?

TOKİ'nin kura çekilişleri kurumun resmi sosyal medya hesapları olan TOKİ You Tube, twitter, Instagram ve Facebook hesaplarından yayımlanmaktadır. 

TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel 3. etap kura çekilişi 2+1 ve 3+1 isim listesi sonuçları canlı yayın sorgulama ekranı! - Resim : 2

TOKİ İZMİR KEMALPAŞA ÇAMBEL KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI E-DEVLET 2+1 VE 3+1 İSİM LİSTESİ SORGULAMA EKRANI! 

TOKİ kura çekilişleri pandemi nedeni ile seyircisiz olarak yapılmakta olup kura sonuçları çekilişin sona ermesi ve noter tarafından onaylanması ile beraber kurumun resmi internet sitesi ve e devlet üzerinden sorgulanabilmektedir. E devlet üzerinden TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı için arama bölümüne TOKİ kura sonucu yazarak işaretli bölümü tercih etmeniz yeterli olacaktır. 

TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel 3. etap kura çekilişi 2+1 ve 3+1 isim listesi sonuçları canlı yayın sorgulama ekranı! - Resim : 3

TOKİ İzmir Kemalpaşa Çambel 3. etap kura çekilişi 2+1 ve 3+1 isim listesi sonuçları canlı yayın sorgulama ekranı! - Resim : 4

KEMALPAŞA ÇAMBEL TOKİ EVLERİ KONUT PROJESİ KURA ÇEKİLİŞİ CANLI YAYINI NE ZAMAN?

TOKİ GOV TR internet sitesi üzerinden de kura sonucu sorgulama yapılmakta olup TOKİ'nin Kemalpaşa Çambel kura çekilişi canlı yayını saat 14:00 itibari ile başlayacak. TOKİ'nin resmi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayımlanacak olan çekiliş ile hak sahipleri belirlenecek.