TOKİ İzmit Sekbanlı Sepetçi kura çekimi sonuçları! 2+1 ve 3+1 daire çekilişi isim listesi yayımlandı

Sekbanlı TOKİ evleri kura çekimi canlı yayın ile TOKİ'nin You Tube adresi üzerinden yapıldı. Noter huzurunda yapılan kura çekimi sonucu 2+1 daire sahibi olmaya hak kazanan kişilerin isim listeleri belirlendi. TOKİ İzmit Sekbanlı Sepetçi kura çekimi sonuçları 2+1 isim listesi...

TOKİ İzmit Sekbanlı Sepetçi kura çekimi sonuçları!

TOKİ'nin Kocaeli ilinde satışa sunduğu 2022 projeleri arasında yer alan Sekbanlı konut projesi kapsamında yapılan başvurular arasında ev sahibi olan kişileri belirlemek üzere kura çekimi yapıldı. TOKİ'nin alt ve orta gelir grubu kişiler için ürettiği ve piyasa fiyatının çok daha altına ucuza satışa sunduğu konut projesine rekor başvuru gelmişti. 

TOKİ tarafından satışa sunulan projede  2+1 konut 190 adet, 3+1 konut 48 adet olmak üzere toplam 238 konut için başvuru toplanmıştı. Ev sahibi olma hayalleri kuran İzmitlilerin yoğun ilgi gösterdikleri projede satışa sunulan 238 konut için toplam 30 bin kişi başvuru yapmıştı. Başvuru yapan kişiler arasında hak sahipleri noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi. 

KOCAELİ İZMİT TOKİ KURA SONUÇLARI! SEKBANLI TOKİ ÇEKİLİŞİ HAK SAHİPLERİ İSİM LİSTESİ

Pandemi nedeni ile alınan güvenlik tedbirleri nedeniyle TOKİ kura çekimi noter huzurunda canlı yayında seyircisiz olarak yapıldı. TOKİ'nin resmi You Tube, Twitter ve İnstagram hesaplarından yapılan kura çekimi ile önce 2+1 190 adet konutun sonrasında ise 3+1 48 konutun hak sahipleri belirlendi. 

TOKİ İzmit Sekbanlı Sepetçi kura çekimi sonuçları! 2+1 ve 3+1 daire çekilişi isim listesi yayımlandı

Yapılan kura çekimi ile adı çıkan ve ev sahibi olmaya hak kazanan kişiler aylık en düşük 103 bin TL peşinat ve 2 bin 595 TL taksitle ev sahibi olma imkanı elde edecekler. TOKİ'den ev sahibi almaya hak kazanan kişiler sözleşme imzalama tarihinde sözleşmelerini imzalayarak peşinatlarını yatıracaklar ve konut teslimatını bekleyecekler. 

TOKİ İzmit Sekbanlı Sepetçi kura çekimi sonuçları! 2+1 ve 3+1 daire çekilişi isim listesi yayımlandı - Resim : 2

TOKİ KOCAELİ KURA SONUÇLARI E DEVLET ÇEKİLİŞ SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

TOKİ'nin kura çekimi ile ismi listede yer alan kişiler ev sahibi olmaya hak kazanırken kura çekilişini canlı yayın ile takip edemeyenler e devlet şifresi ile sisteme girdikten sonra arama bölümüne TOKİ KURA SONUCU yazarak gelen ilk Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ) seçeneğini tercih ederek açılan ekranda isimlerinin olup olmadığını öğrenebilecekler.