TOKİ Kocaeli İzmit Sekbanlı kura çekilişi yapıldı! 2+1 ve 3+1 isim listesi ile ev almaya hak kazananlar

Sekbanlı TOKİ başvuru sahipleri arasında hak sahipleri yapılan kura çekimi ile belirlendi. TOKİ İzmit Sekbanlı kura çekilişi sonuçları isim listesi 2+1 ve 3+1 hak sahipleri haberimizde...

TOKİ Kocaeli İzmit Sekbanlı kura çekilişi isim sonuçları listesi

Kocaeli TOKİ projeleri kapsamında satışa sunulan İzmit Sekbanlı evleri için başvurular 18 Temmuz 2022 tarihinde başlamış ve 22 Temmuz 2022 tarihinde sona ermişti. Ziraat Bankası Kocaeli ve e-Devlet üzerinden kabul edilen proje başvurularında ev sahibi olmak isteyen kişilere 2+1 konut 190 adet, 3+1 konut 48 adet olmak üzere toplam 238 adet konut satışa sunulmuştu. 

Yükselen konut fiyatlarına rağmen projede satışa sunulan konutların satış fiyatlarının ve aylık taksit tutarlarının son derece düşük tutulması ile proje başvuru rekoru kırmıştı. Satışa sunulan 238 adet konut için başvuru yapan kişiler arasında hak sahiplerini belirlemek için beklenen kura çekimi bugün yapıldı. 

TOKİ İZMİT SEKBANLI KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ TEMMUZ 2022!

TOKİ'den ev sahibi olmak istiyorum diyen kişiler için Sekbanlı konut projesi için  en düşük konut satış fiyatı 415 bin TL olarak belirlenmiş, proje kapsamında en düşük peşinat tutarı 103 bin TL, aylık taksit tutarı ise 2 bin 595 TL olarak satış listesinde yerini almıştı. 

TOKİ Kocaeli İzmit Sekbanlı kura çekilişi yapıldı! 2+1 ve 3+1 isim listesi ile ev almaya hak kazananlar

Projede başvurular 22 Temmuz 2022 tarihi itibari ile sona ererken başvuru yapan kişiler arasında hak sahiplerini belirleme kurası bugün noter huzurunda yapılan kura çekimi ile belirlendi. 

TOKİ Kocaeli İzmit Sekbanlı kura çekilişi yapıldı! 2+1 ve 3+1 isim listesi ile ev almaya hak kazananlar - Resim : 2

E DEVLET TOKİ KURA SONUCU SORGULAMA EKRANI! TOKİ'NİN KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI NEREDEN, NASIL ÖĞRENİLİR?

TOKİ başvurusu yaparak kura çekilişine adını yazdıran kişiler kura çekimlerini kurumun resmi sosyal medya hesapları üzerinden yapılan canlı yayın ile takip edebilecekleri gibi ayrıca e devlet şifresi ile sisteme giriş yaptıktan sonra arama bölümüne TOKİ kura sonucu yazarak çıkan sonuçlar arasnıda yer alan Kuralı Satış Projeleri İçin Kura Sonucu Sorgulama (Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ) linki ile isimlerine isabet eden bir konut olup olmadığını belirleyebilirler.