TOKİ Kütahya Merkez İnköy Mahallesi kura çekilişi sonuçları canlı yayın ile belirlendi! İşte 2+1 ve 3+1 çekiliş sonucu isim listesi 2022

Kütahya TOKİ evleri için beklenen kura çekimi canlı yayın çekilişi ile noter huzurunda yapıldı. TOKİ Kütahya Merkez İnköy Mahallesi 454 Konut Projesi kapsamında 49 adet 2+1 konut, 25 adet 3+1 konut hak sahibi belirlendi. TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı 2022!

TOKİ Kütahya Merkez İnköy Mahallesi kura çekilişi sonuçları canlı yayın ile belirlendi!

TOKİ'nin Kütahya projeleri arasında yer alan Merkez İnköy Mahallesi konut projesi için beklenen kura çekimi tarihi geldi. Kütahya Merkez İnköy Mahallesi sınırları içerisinde yer alan 454 konut projesi kapsamında hak sahipleri noter huzurunda yapılan kura çekilişi ile canlı yayın ile belirlendi. 

Pandemi döneminde alınan tedbirler kapsamında TOKİ kura çekimi seyircisiz olarak yapılmaya başlanmıştı. Hastalığın yayılımını engellemek adına alınan tedbirler kapsamında TOKİ kura çekimi töreni seyircisiz olarak yapılırken, kuraya katılan kişilerin takip edebilmeleri adına noter huzurunda yapılan kura çekilişleri canlı yayın ile sosyal medya hesapları üzerinden yayımlanmaya başlanmıştı. 

TOKİ KÜTAHYA MERKEZ İNKÖY MAHALLESİ KURA ÇEKİLİŞİ SONUÇLARI İSİM LİSTESİ 2022!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı TOKİ tarafından yapılan açıklamada "İdaremiz tarafından Kütahya Merkez İnköy Mahallesi 454 Konut Projesi kapsamında kuralı satışa sunulan 2+1 nitelikli 49 adet konut ve 3+1 nitelikli 25 adet konut olmak üzere toplam 74 adet konut için 18 Ağustos - 24 Ağustos 2022 tarihleri arasında başvuru alınmış olup, katılımcılar için 29 Ağustos 2022 tarihinde saat 11:00’de “Hak Sahipliği ve Konut Belirleme Kurası” çekilecektir; hak sahipleri kura çekilişine fiili olarak katılamayacak olup, İdaremizin Sosyal Medya Hesaplarından (Facebook - Twitter - YouTube) canlı olarak takip edebileceklerdir.!" ifadelerine yer verilmişti. 

TOKİ Kütahya Merkez İnköy Mahallesi kura çekilişi sonuçları canlı yayın ile belirlendi! İşte 2+1 ve 3+1 çekiliş sonucu isim listesi 2022

Aylık 2 bin 58 liradan başlayan taksitlerle ev sahibi olmak isteyen kişilerin yoğun başvuru yaptıkları kampanya büyük ilgi görmüştü. Başvuru sahipleri arasında bugün yapılan kura çekimi ile hak sahipleri belirlenirken söz konusu listeler akşam saatlerinden itibaren TOKİ GOV TR resmi sitesine yüklenirken yine noter onayı ile birlikte akşam saatlerinden itibaren e-Devlet TOKİ kura sonucu sorgulama ekranı üzerinden de kimlik numarası ile sorgulanabilecek.